Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Idea Idea !Cep Telefonu Bölümü Deneme Mod Alımları Başlamıştır! Idea Idea

-Resim Silinmiş.

sitemizde açılması gereken bölümlerden cep telefonu programları ve bilgileri köşesi açılmış olup,
bu konuda yeterli bilgide buluyorsanız kendinizi deneme mod. olmak için başvuru formunu göndermenizde fayda vardır bilgisinize sunarız.

-Resim Silinmiş.

Idea Aday formunu göndermek için sitemizde sağ üstte bulunan Mod alımları bannerına tıklayıp formu doldurmanız yeterlidir. Formu yollarken giriş yapmış olmanız gereklidir.

Not : Yolladığınız bilgiler saklı tutulacaktır. 3. şahısların bilgisi olmayacaktır. Daha fazla bilgiyi formun bilgi bölümünden alabilirsiniz.

Lütfen Alt Satıra kendinizi tanıtan kısa bir paragraf yazın.
Idea Not : Bu kısımı boş geçen veya anlamsız cumleler yazan arkadaşların mod başvuruları gecersız sayılacaktır. Idea

Not : Yolladığınız bilgiler saklı tutulacaktır. 3. şahısların bilgisi olmayacaktır.

Saygılarımla,

Son düzenleme:

Morwena

Buralıyım
Ewt hacım benim bir arkadaşım var kendisinin Cep telefonu dükkanı var bir Söyliyim istersen .

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Hayırlı Olsun extracım Bu Bölümede Talibim.. :mrgreen:

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Benim Bilgilerim...extraloob,scread,jesus,elazıglee da var Wink

Morwena

Buralıyım
Hayır hacım senin Cep telefonuyla ilgili bilgilerini sunarsın ve güzel bilgiler verirsen seçilirsin ...

Heaven_GFB ilgilenebilecekse benden ona olumlu extraokk
Çünkü zaten tek bölümü var , spor aktüel , başka bölümlere de rahatça bakabilir.

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Herş Şekilde Olabilirim...Okulda İken Pc Dersinde Extraloob tayım... :lolmuch:
Dnm Mod Olabilirim...Bu Bölümde de Zaten Spor Aktüel,Cep Telefonu Bunlardan Başka Bölümü Gezmeye İhtiyaç Duymuorum Zaten Girsemde 2 Yere Girerim...Off Topic Parasız Bot

Burdada Mod Olmak İstiorum.. :mrgreen:

extra sen beni çok yanlış anladın...ben seni yargılamadım..çok yanlış anladın...en bana saygı göstereni nie yargılayayım.. Question

Ben Sadece !Cep Telefonu Bölümü Deneme Mod Alımları Başlamıştır! Bölümüne Bakar Mısın Bişiler Yazdım Dedim..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SroOnline demiş ki:
extra sen beni çok yanlış anladın...ben seni yargılamadım..çok yanlış anladın...en bana saygı göstereni nie yargılayayım.. Question

Ben Sadece !Cep Telefonu Bölümü Deneme Mod Alımları Başlamıştır! Bölümüne Bakar Mısın Bişiler Yazdım Dedim..
ben yanlış anlamam rahat ol sen...bir derdin sorunun bilgilendirmen varsa atarsın pm ini beklersin hem deneme mod.sun hemde neyi nasıl kullanacağını bilmiyorsun bende oturmuş sana bunları anlatıyorum ve yanıt veriyorum işe bak yahu.

A

Anonymous

Guest
Yeni bölüm hayırlı olsun. Mod olcak arkadaşlarada başarılar...

Yukarı Alt