TrowZeeN demiş ki:
bu yapılandırmanın elindeki sun swordun hakkını vericegini hiç sanmıyorum
hocam o yapılandırma sayesinde server'de öldüremediğim adam kalmadı.Üstelik sun swordla da değil, bildiğimiz +5 FuLL BLuE sword'la resimlere bakarsan üstte +5'li halini görürsün(buna inanman için spartaya gelip beni izlemen gerekir.Sun 2h +9 yatırıyordum :sfff: ).Hybrid charlar çok özel ve güçlü charlardır(tabii kullanabilenler için).Mesleki sınavlarım olduğundan dolayı oyuna büyük bir ara verecem o yüzden char'ı satıyorum.Yoksa bu char'ı asla bırakmam.

Spartada oynuorum carımın adı= __Shaman__ bu cengaverhanın yapıandırması şudur beyler carda itemler varken 237str 416 int vardır itemler ve gdf çıkrığı zaman 169str 346int kalıo yani 20lvl ful str ye verilmiş car buda her 10 lvlde 2 defa ful str ye verecez en sonki 90 lvl de 80-90 arası olan 10 lvlde 3 defa str ye verildiği zman yapılandıra tamamlanmış olunuo bu kişinin yapılandırmasını devilsprit ve avatarlı olarak değerlendirildi çünki benim yapılandırmam da aynı 19k canım 29150 mp bulunmaktadır tek farkımız onun einde sun var elektirik buzu 60 benim ise fire cold kılıç 90 elektirik 30 fark bu guzel yapıandırmadır tavsiye ederim yalan konuşmuo sun 2h la pvp si ne bakmıştım bi ara bilmem o beni izlemişmi hiç gerçi pek inmem pvp ye ama =)

nazkemal demiş ki:
Spartada oynuorum carımın adı= __Shaman__ bu cengaverhanın yapıandırması şudur beyler carda itemler varken 237str 416 int vardır itemler ve gdf çıkrığı zaman 169str 346int kalıo yani 20lvl ful str ye verilmiş car buda her 10 lvlde 2 defa ful str ye verecez en sonki 90 lvl de 80-90 arası olan 10 lvlde 3 defa str ye verildiği zman yapılandıra tamamlanmış olunuo bu kişinin yapılandırmasını devilsprit ve avatarlı olarak değerlendirildi çünki benim yapılandırmam da aynı 19k canım 29150 mp bulunmaktadır tek farkımız onun einde sun var elektirik buzu 60 benim ise fire cold kılıç 90 elektirik 30 fark bu guzel yapıandırmadır tavsiye ederim yalan konuşmuo sun 2h la pvp si ne bakmıştım bi ara bilmem o beni izlemişmi hiç gerçi pek inmem pvp ye ama =)
Sen daha çok hesaplarsın.yok 237 intmiş yok bilmem kaç str'ymiş,hem nerden biliyorsun GDF'si olduğunu :detective: .Kardeş bu forum satış için açılmış forum'u bulandırma.Adam akllı alıyorum veya almıyorum yaz çık.Kısaca dükkanın önünü kapama sana zahmet :coffee:

Sun itemleri öbürlerinden daha büyük yapsaydın senin için daha iyi olur daha iyi okunur özellikleri

Intel demiş ki:
Sun itemleri öbürlerinden daha büyük yapsaydın senin için daha iyi olur daha iyi okunur özellikleri
elimden geleni yaptım valla hocam.Char genelde beğeniliyorda alan yok :D

CeNGaVeRHaN spartada baba chardır. Divine ' nin 1 numaralı adamıdır xD az kesmedin beni ulan Erzurumlu :D ben Kuru_Kafa_TR sroya ara verdim bende... şunuda söliyim alan kişi pişman olmaz asla zaten pvp de ismini görünce yapmadan kaçarlar :))

Yukarı Alt