Şu dişçilerde sürecin dallanıp budaklanmasına uyuz oluyorum. Bir işlem yaptıracaksın 32 kere dişçiye gidiyorsun. Zaten stresli dişçiye gitmek hep yarım kalıyor :curtain:
Yemin ediyorum çok fenayım şuan :lolmuch::lolmuch:
Holter takıldı , dişçi koltuğuna oturunca alet sağlam zıplayacak :mrgreen:

@Sieger Şu tel takılsın sonrasında biraz rahatlarım umarım :rolleyes1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kalbimde çarpıntı vardı ne zamandır, spor sonrası bayılacak gibi oluyodum gözlerim filan kararıyordu. Normalde de kalp atışım 90 civarı. Onun üzerine gittim doktora , perşembe de efor testi var.

Benimle aynı yerlerden geçiyorsun , bana da baktılar , bir şey yok dediler. Sporda kalp ritmim fırlıyor , aynı yaş aynı kondisyonda olan arkadaşım ile benim aramda -60 fark var. Yine de bir şey bulamadılar summer7:

Benimle aynı yerlerden geçiyorsun , bana da baktılar , bir şey yok dediler. Sporda kalp ritmim fırlıyor , aynı yaş aynı kondisyonda olan arkadaşım ile benim aramda -60 fark var. Yine de bir şey bulamadılar summer7:
Aynısı vallahi ya , guatrdan şüphelendi ilk başta, perşembe yanına giderim bakayım ne çıkacak.

yapısaldır

Çekim olayları komple bitti umarım artık. Tel listesini verdi doktor , onları alıp doktora vereceğim. Maket üzerinde çalışıp , direkt teli takacakmış. Direkt takmaktan kasıt , tek tek diş üzerine braketleri yapıştırmak yerine komple ağza oturtacak.

Çene Ameliyat Süreci [25.12.2018]
Başlığı günceller misiniz?

Baya kötü oldum bugün, resmen mesai saatini saydım. Eve gelince uyuya kalmışım. Büyük ihtimal verilen ilaçlar böyle yaptı. Yorgunluk , eklemlerde ağrı ve ishal var.
Yarın iyi olursam konuyu günceller resim eklerim.

Takımı
Seçiniz...
Sanırım süreç baya bi sancılı geçecek kanka.
Şimdiden acil şifa ve sabır diliyorum sana. :kalp:

Takımı
Besiktas
Hacım geçmiş olsun okurken benim canım yandı resmen :mrgreen: Bende dişçiye gitmekten nefret ederim basit bir dolguda bile strese giriyorum,hatta benim çenemde de sorun var.Ağzımı açık tutarken dişçide çenem kitlendi ve kapatamadım,kadın birkaç dakika içeriden masaj yapsa da etki etmedi.En son sinirlenip alttan vurup kendim kapattım,doktora gidip göstermem lazım ama gitmem muhtemelen çenem düşene kadar makara:

@Sieger kankam sağolasın ya valla , bende dün düşündüm neden yaptırıyorum, ne gerek var diye :lolmuch:
@Rewind Sağol kanka, çene işi çok sıkıntı. O senin olayını bana da sordular kitlenme vs var mı diye , yok dedim. Evet desem napacaklardı bilmiyorum :P

Takımı
Besiktas
@CezaAlp Çok geçmiş olsun kardeşim.. Seni o kadar iyi anlıyorum ki, 2013 senesinde motor kazası geçirdiğim zaman, çene kemiğim 2 yerden kırılmıştı.. Yaklaşık 1,5 sene titanyum protezle gezdim, dişler darma dağın oldu psikolojisi çok kötü.. Ağrılarım yüzünden sosyal hayatım bitmişti, ama artık daha iyiyim :) Gedik dişliyim ama olsun herşey daha iyi artık..

Tekrardan geçmiş olsun..

Takımı
Besiktas
@Sieger kankam sağolasın ya valla , bende dün düşündüm neden yaptırıyorum, ne gerek var diye :lolmuch:
@Rewind Sağol kanka, çene işi çok sıkıntı. O senin olayını bana da sordular kitlenme vs var mı diye , yok dedim. Evet desem napacaklardı bilmiyorum :P
Benim için kitlenme olayını sorabilirsin,olmadı gelir bende baktırırım :mrgreen:
@CezaAlp Çok geçmiş olsun kardeşim.. Seni o kadar iyi anlıyorum ki, 2013 senesinde motor kazası geçirdiğim zaman, çene kemiğim 2 yerden kırılmıştı.. Yaklaşık 1,5 sene titanyum protezle gezdim, dişler darma dağın oldu psikolojisi çok kötü.. Ağrılarım yüzünden sosyal hayatım bitmişti, ama artık daha iyiyim :) Gedik dişliyim ama olsun herşey daha iyi artık..

Tekrardan geçmiş olsun..
Motor alma fikrinden birkez daha uzaklaştım sanada geçmiş olsun hacı

Takımı
Seçiniz...
hayattayım, ufak bir tedavi sürecim oldu.. Sonra Valideyi kaybettik.. iş sebebiyle Arabistana gittim vs.. Artık sahalardayım :beer:
Geçmiş olsun, aynı zamanda başın sağolsun abi, rabbim sabır versin.
Tekrardan seni aramızda görmek güzel. :kalp:

Yukarı Alt