Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
cmylmz.jpg

Yılmaz'ın yeni filmi Süper Adam

G.O.R.A'dan sonra aynı filmin isminin tersten okunuşu olan A.R.O.G adında yeni bir film çekmesi eleştiri konusu olan Cem Yılmaz, bu kez farklı bir fantastik filmi hayata geçirmeyi planlıyor.

Billboard Dergisi'nde'da yer alan röportaja göre; Süper Adam isimli bir film çekmek istediğini açıklayan Yılmaz, "Süper Adam isimli bir fikrim var. Daha işi tutturamamış yerden sadece 40 cm. yükselebilen bir Süper Adam hikâyesi var elimde... 1960'larda geçiyor" dedi. Süper Adam'ın otomobili olarak Tolga Örnek'in de filmini çektiği Cemal Gürsel'in emriyle 1961 yılında yapılan Devrim'i kullanmayı planladığını belirten Yılmaz, "Süper Adam'ın otomobili olarak da Devrim'i kullanmayı düşünüyorum" diye konuştu. Filmde Ozan Güven'i oynatmayı düşünen Yılmaz, bir diğer projesinin ise kovboy filmi yapmak olduğunu söyledi.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
artık manalı bir film yapmalı jim carry cemy neden film yapma özürlüsü oluyorlar anlamıyorum konu lazım kardeşim bunlar ise güldürüp geçelim derdinler ama halkımız bunları istemiyor işte bak ivedik faciasına yardı geçti rekorları feyz alması lazım cem yılmaz'ın...

Fre3sTyLe demiş ki:
Bazı kesimler sırf "Cem Yılmaz" diye filme gidiyor.Yani film ne kadar kötü olursa olsun yine belli bir gişenin üzerine çıkar diye düşünüyorum. :coffee:
Ben de o kesimlerin içerisindeyim. Türkiye'deki tek komedyen Cem Yılmaz'dır.

JasonWalker demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Bazı kesimler sırf "Cem Yılmaz" diye filme gidiyor.Yani film ne kadar kötü olursa olsun yine belli bir gişenin üzerine çıkar diye düşünüyorum. :coffee:
Ben de o kesimlerin içerisindeyim. Türkiye'deki tek komedyen Cem Yılmaz'dır.
Ayıp ettin şimdi youtube'a ata demirer yazda dinle kırılırsın :twisted:

Yukarı Alt