bu adam önceden dusunmuyor sahneye cıktıktan sonra aklına geleni soyluyo Razz dikkat edersen genelde 5-6 dk da bi öksürür yada deli miş gibi güler :lol: o arada düşünüyor. :lolmuch:

ben bunları daha önceden okumuştum ama bence Cem YILMAZ ın değil eminmisin bunalrın %100 cem yılmazın oldğuna

Jigsaw

Aileden
burak1034 demiş ki:
ben bunları daha önceden okumuştum ama bence Cem YILMAZ ın değil eminmisin bunalrın %100 cem yılmazın oldğuna
O önceden okuduklarını Cem Yılmazdan aldılar zaten yine hacım. :mrgreen:

eywallah efsane şuan türkiyede tek ama biliyomusunuz en sonki bursa açıkhava gösterisinde dolduramamış bursaya ilk geldiğinden beri hep aynı espriler kendini yenilemekte sorun çekiyor tarzı belli hiç dışına çıkamadı insanlar yenilik ister ben cmylz da kendine birşey eklemeli yoksa polemiklerle anılan sade bir bar stend upçusu olacak ata favorimdir adam doğal komik bakınca gülüyorum mimikleri daha etkileyici sesinde her yol var taklit herzaman tutmuştur ve odonda kral neyse çok konuştum saygılarımla....

Hehe ,komikler.Ya bu adama soruyolar ''Cem bey bu esprileri nerden uyduruyorsunuz?'' adamın dediği şu;"Kaynak gösteremem şu an üstüne oturuyorum." :mrgreen:

Cem yılmaz derdi ki ; Kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoslanır diye bilirdim meğer erkeklerde hoşlanıyomus :mrgreen:

Pro

rank8
renklibere demiş ki:
eywallah efsane şuan türkiyede tek ama biliyomusunuz en sonki bursa açıkhava gösterisinde dolduramamış bursaya ilk geldiğinden beri hep aynı espriler kendini yenilemekte sorun çekiyor tarzı belli hiç dışına çıkamadı insanlar yenilik ister ben cmylz da kendine birşey eklemeli yoksa polemiklerle anılan sade bir bar stend upçusu olacak ata favorimdir adam doğal komik bakınca gülüyorum mimikleri daha etkileyici sesinde her yol var taklit herzaman tutmuştur ve odonda kral neyse çok konuştum saygılarımla....
Yani tekrarliyo dogru soyluyosun... Ata Demirrerde Bayat espiriler yapiyor hacim ya ?

Yukarı Alt