:D olay nerden patlak vermiş ifadesini alsınlarda öğrenelim bari. merak uyandırıcı.saç sakalıda koymuş peşmerge gibi.

Süreyya Karabulut'tan ilk açıklama:

Adalete güveniyordum zaten. Suçlular yakalandı. Bu cinayetin arka bahçesindeki suçluların ortaya çıkması lazım. Yardım yataklık eden herkesin çıkması lazm."

Yeni gelişme

Cem Garipoğlu Polis Yeleği Giydirilerek Üsküdar Çocuk Suçları Şube Müdürlüğünden Çıkartıldı

Tahminen Çocuk Mahkemesine Götürülüyor..

Scooby-Doo! demiş ki:
Süreyya Karabulut'tan ilk açıklama:

Adalete güveniyordum zaten. Suçlular yakalandı. Bu cinayetin arka bahçesindeki suçluların ortaya çıkması lazım. Yardım yataklık eden herkesin çıkması lazm."
Scooby-Doo! demiş ki:
Yeni gelişme

Cem Garipoğlu Polis Yeleği Giydirilerek Üsküdar Çocuk Suçları Şube Müdürlüğünden Çıkartıldı

Tahminen Çocuk Mahkemesine Götürülüyor..
Scooby-Doo! demiş ki:
Cinayet Nedeni Kıskançlık
knk olayin peşindesin :D senden aliyoz walla bilgileri:D

Yazık ya hem kıza hem kendine yazık ett güzelim kızı öldürdü nedeni ise kıskançlık :/

Sabah haberlerini çok nadir izlerim çünkü birsürü saçma sapan haber yayınlarlar vs. Bugün de açtım öyle bir bakınayım dedim ne göreyim her tv de flaş haber sıcak haber yok bilmem ne haber. Neymiş Cem yakalanmış. İyi ne yapalım ? Adam 18 yaşına basmadan teslim oldu çocuk mahkemesine götürüldü falan fişman. Geçen yine bu konuda Cihan'ın yorumu vardı -bulursam koyarım- o yorumun üzerine de söyleyecek sözüm yok zaten.

6.5 ay kaçabilen adam durduk yerde neden teslim olmuş lol.Kim bilir ne işler döndü de haberi yok kimsenin.

Cem'in en alacağı ceza 25 yıl.

Buna göre Cem G., "ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını" öngören suçtan suçlu bulunursa bu ceza en az 18 en çok 24 yıl olarak uygulanacak.

Mahkeme, Cem G.'nin işlediği suçun karşılığının "müebbet hapis cezası" olduğuna hükmederse bu ceza yine 18 yaşından küçüklere uygulanan yasaya göre verilecek ve bunun karşılığı ise en az 12 en çok 15 yıl olacak.

Bugün adliyeye sevkedilmesi beklenen Cem Garipoğlu'nun sorgulama ve soruşturması da yine 18 yaşından küçük şüphelilelir kapsayan yasa hükümlerine göre olacak.

Çokda umurumda yani.Mardinde koca bi köyü katlediyorlar kimse bu kadar haber yapmıyo,sorunlu bi ailenin kızı zengin biri tarafından öldürülünce medya aylardır gündeminde tutuyo.Süreyya karabulutta bence tabi diğer garipoğulu şirketine rakip şirketlerin pof poflamasıyla gündemde tutuluyor.Bunu böyle yorumluyorum daha önemli konular varken haber programların hepsinin bunu bu kadar gündemde tutmalar bana bi hayli ilglinç geliyo açıkcası...

Redefine demiş ki:
Cem'in en alacağı ceza 25 yıl.

Buna göre Cem G., "ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını" öngören suçtan suçlu bulunursa bu ceza en az 18 en çok 24 yıl olarak uygulanacak.

Mahkeme, Cem G.'nin işlediği suçun karşılığının "müebbet hapis cezası" olduğuna hükmederse bu ceza yine 18 yaşından küçüklere uygulanan yasaya göre verilecek ve bunun karşılığı ise en az 12 en çok 15 yıl olacak.

Bugün adliyeye sevkedilmesi beklenen Cem Garipoğlu'nun sorgulama ve soruşturması da yine 18 yaşından küçük şüphelilelir kapsayan yasa hükümlerine göre olacak.
:roll: Bence ömür boyu verilmeliydi..

Yukarı Alt