1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Cem Garipoğlu işte burada saklanmış!


 1. BoOoOS

  BoOoOS rank8

  Kayıt:
  20 Şubat 2009
  Mesajlar:
  1.346
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  pc donanım
  Şehir:
  suz

  Tüm dünyada kırmızı bültenle aranan katil zanlısı Cem Tekirdağ'da bir çiftlik evinde saklandığı ortaya çıktı.

  Çocuk aklıyla bağevinde 197 gün

  Türkiye'den hıç ayrılmayan ve ailesi tarafından bir çiftlik evinde saklanan Cem'in zaman zaman tedbil-i kıyafet Tekirdağ'a alışverişe çıktığı da belirlendi

  Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun cinayeti işledikten sonra Tekirdağ'a gittiği ve Tekirdağ'da Taşocakları Mevkii'nde bulunan bir bağ evinde yaklaşık 7 ay saklandığı iddia edildi. Cem Garipoğlu savcılıktaki ilk ifadesinde Florya, Bakırköy arasında bir evde kaldığını ifade etti. Fakat polis kaynaklarından alınan bilgiye göre Garipoğlu'nun Tekirdağ'da kaldığı teknik takipte ortaya çıktı.

  KİM BU ÇİFTLİK SAHİBİ

  Polis kaynaklarından elde edilen bilgiye göre Cem Garipoğlu'nun gizlendiği bağ evinde, evin sahibi tarafından korunduğunu ve çok sıkıldığı durumlarda zaman zaman dışarı çıktığı ve hiçbirşekilde telefonla dahi görüşmediği belirtiliyor. Önceki akşam Cem Garipoğlu'nun avukatı Aytekin Kaya'yı telefonla arayan bir kişi, Cem'i Bahçelievler Bakırköy sapağına bıraktıklarını söyledi. Gece bölgeye yakın olan evinden çıkarak verilen adrese giden avukat Kaya, burada Cem Garipoğlu ile karşılaştı.

  ETRAFINA FARKLI BAKIYORDU

  Cem Garipoğlu'nun avukatı Aytekin Kaya ise yaptığı ilk açıklamalarda Garipoğlu'nun sanki bir kapalı yerde kalmış olabileceğini söyledi. Kaya “etrafına faklı gözlerle baktığını gözlemledim. Sanki kapalı bir alanda kalmış gibiydi' dedi. Kaya'nın asistanı ise 'Cem'in Tekirdağ'da bir bağ evinde kaldığı' iddialarını 'Bilemiyorum. Bu aşamada önemli olan teslim olması' şeklinde cevapladı.

  KREDİ KARTINI HİÇ KULLANMADI

  Bağ evinde zaman zaman canı sıkılınca alışverişe çıktığını belirten Cem Garipoğlu, uzun sakalları ve şapkası ile yüzünü gizlemeyi başardı. Bu sürede cep telefonu ve internetten uzak duran Cem'in cebinden çıkan ve kendi adına düzenlenmiş kredi kartı ile de hiç alışveriş yapmadığı tespit edildi.

  SUCUKTAN SONRA SOSİS

  Bitkin bir şekilde bulduğu Cem ile birlikte Bakırköy'deki bir büfeye giden avukat Kaya, Cem'in isteği üzerine sucuk ekmek aldı. İkili daha sonra 500 metre ilerisindeki bir başka büfenin önüne gelerek sosisli aldılar. Görgü tanıklarının ifadesine göre tam o sırada sivil polisler cipin yanına gelerek Cem'i teslim aldılar.

  BİLGİLER BAĞ EVİNE GÖTÜRDÜ

  Bu arada y'a ulaşan bilgiler de Cem Garip- oğlu'nun bir bağ evinde kaldığını doğrular nitelikte. Alınan bilgiye göre Garipoğlu 7 ay süreyle Tekirdağ taşocakları mevkiinde babasının Abdurrahman isimli çocukluk arkadaşının aracılığıyla göl manzaralı bir evde saklanmış.
   
 2. BoOoOS

  BoOoOS rank8

  Kayıt:
  20 Şubat 2009
  Mesajlar:
  1.346
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  pc donanım
  Şehir:
  suz

  Hep istanbulday'dım diyor Tekirdaga diyor. Bizimki'ler daha çözemedi olayı.
   
 3. northstar1

  northstar1 rank8

  Kayıt:
  2 Ekim 2007
  Mesajlar:
  144
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  ogrencı
  Şehir:
  Sandalye

  allah bılr evn arka odasnda saklanmstr bızımkıler bulamaz:/
   
 4. invaders

  invaders Bilgiliyim

  Kayıt:
  3 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  1.733
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36

  Bide bu adama çocuk diyolar o çocuksa ben hiç doğmadım