Takımı
Besiktas
Şahan Gökbakar’ın şu an vizyonda olan Celal ile Ceren filmi ünlü sinema sitesi IMDB’de ‘En Kötü 100 Film’ sıralamasına girdi

Bu duruma çok sinirlenen Şahan Gökbakar Twitter sayfasına "Küçük şeyleri gereğinden fazla büyütenler elinden bir şey gelmeyenlerdir. Anlayana... Sorunun kendinde olduğunu anlamayan insanlar çözümü başkalarının huzurunu bozmakta bulurlar. (Bak bu da iyi laf) imdb mi? Hahaha Çok da tın, yani çok da fifi. Şu imdb'ye vakit ayırıp benim filmi 2.2 yapmaya uğraştığınız kafayı derslerinize verseydiniz şimdiye atomu parçalardınız. Hahaha... imdb puanı dediğin bir gurup insan girip puan vermiş filme. Olmuş sana imdb puanı. Hahaha yani! Ama salonlar tıklım tıklım. Kim neresini yırtarsa yırtsın ben bu milleti güldürmeye devam edeceğim. Allah izin verdikçe de film çekeceğim. Gerisi hikaye, gerisi fasa fiso..." notunu düştü.​

Takımı
Besiktas
Şahan kendine bişey eklemedi recep ivedikte nasılsa bundada aynı.IMDB'yi kafaya takmıyor ama birçok insan oraya bakarak sinemaya gidiyor veya film indiriyor gereksiz değil son derece gerekli bir site :coffee:

Takımı
Besiktas
Duygusuzz demiş ki:
Şahan kendine bişey eklemedi recep ivedikte nasılsa bundada aynı.IMDB'yi kafaya takmıyor ama birçok insan oraya bakarak sinemaya gidiyor veya film indiriyor gereksiz değil son derece gerekli bir site :coffee:
gitmeye tenezzul bile etmedim

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Gülmek kafa dağıtmak için süper bence görende sanki çok önemli bir film de oylama yapmışlar sanır adı üstünde komedi filmi eğlenmeye gülmeye gidiliyor.

Takımı
Besiktas
klasik inci sözlük saldırılarından fakat bende gitmedim şahan gökbakarın yaptığı filmler itici geliyor bana.

Ben once oyunculara bakarim. Oyuncu belli sahan aman benden uzak olsun.

Takımı
Galatasaray
Sen imdb gibi bir siteyi hiçe sayıyorsan çektiğin film bir boka yaramaz zaten

Takımı
Galatasaray
Sen imdb gibi bir siteyi hiçe sayıyorsan çektiğin film bir boka yaramaz zaten

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış.

@sweet @red: sizi bilmesem şahanin fake hesabi zannederdim :D

Seyircisine "geçiren" birinin filmi daha diplerde olmalıydı.Bastım bir tane de ben.

Mopneet

Film o kadar kötü değil. Gittim, güldüm, eğlendim.

İmdb kayıt olmak için bi nedenim oldu, 1 verilebiliyo en düşük keşke 0 verilebilse...
Bu adam bu saçmalıklarla para kazanıp bizden lüks yaşamamalı :oldie:

Yukarı Alt