Ne gizli simgeler kısmında ne de sağ tıkta yok CCC ve değiştirilebilir grafikler. Ayar oldum performans ayarlarını yapamıyorum yeni oyunlar yükledim doğru dürüst oynayamıyorum onboard ile. Programlardan açmaya çalıştığımda da CLI.Implementation dosyasını veya derlemesini yada bağımlılıklarından birini yükleyemedi. Sistem belirtilen dosyayı bulamadı diye bir hata alıyorum. 2 kez driwer sweeper ile silip yeniden kurulumunu yaptım. Değişen hiç bir şey yok. Kafayı yiycem artık en sonunda format attıracaklar illa bana.

Xperyon

Bilgiliyim
Bu mesaj CherryBrandy rumuzlu uyeden alinti yapildi
CherryBrandy demiş ki:
Nedir bu sorun abi. doğru düzgün video izleyemiyorum oyun oynayamıyorum. Arada donup kalıyor ekran 1 saniye sonra tekrar geliyor falan. Sağ altta da balon içinde bu yazıyor. Amd kullanıcısıyım bu arada.
Bunu nasıl çözebilirim. Can sıkıcı bir durum .
Ati heryerde kendini belli ediyor :lol: Drive güncellemeyi dene genelde sorun güncel olmayan driverlardan kaynaklanıyor.

Ekran kartının şuan ki yazılımını kaldırıp kendi kutu içeriği ile gelen yazılımı kurmayı deneyin mümkünse güncellemelerden kaçın.Hangi işletimi kullandığınızı bilmiyorum ama sorun devam ediyorsa farklı bir işletim kurmayı deneyim aynı hatayı alanlar windows xp işlemini kurduklarında veya farklı bir windows 7 işletimi kurduklarında hatanın giderildiği hakkında konuşuyorlar

Aynen yaptım fakat bu kezde "cli.implementation dosyasını veya derlemesini yada bağımlılıklarından birini yükleyemedi.Sistem belirtilen dosyayı bulamadı." diye bir hata veriyor. Bunun üzerine tekrar silip kurdum ama yine aynı hatayı aldım. CCC ve Değiştirilebilir Grafikler açılmıyor yani. Ne ayak bu ?

Bu mesaj Xperyon rumuzlu uyeden alinti yapildi
Xperyon demiş ki:
Ekran kartı ısısını yazarmısın yüksüz ve yüklü halini
Artık böyle bir sorunla karşılamıyorum. Sürücüyü yeniden yükledim. Ancak şimdiki sorunum CCC'yi ve Değiştirilebilir Grafikler'i açamayışım. CCC'ye tıkladığımda "cli.implementation dosyasını veya derlemesini yada bağımlılıklarından birini yükleyemedi.Sistem belirtilen dosyayı bulamadı." hatası alıyorum.

Bu mesaj CherryBrandy rumuzlu uyeden alinti yapildi
CherryBrandy demiş ki:
Ne gizli simgeler kısmında ne de sağ tıkta yok CCC ve değiştirilebilir grafikler. Ayar oldum performans ayarlarını yapamıyorum yeni oyunlar yükledim doğru dürüst oynayamıyorum onboard ile. Programlardan açmaya çalıştığımda da CLI.Implementation dosyasını veya derlemesini yada bağımlılıklarından birini yükleyemedi. Sistem belirtilen dosyayı bulamadı diye bir hata alıyorum. 2 kez driwer sweeper ile silip yeniden kurulumunu yaptım. Değişen hiç bir şey yok. Kafayı yiycem artık en sonunda format attıracaklar illa bana.
/Edit

Sorunu çözdüm. Herşeyi denedim bi auto detect driveri denemedim. Elimde ya hani driver hazırda nolcak diyorum gerek yoktur buna. Tık tık buldu, çıkardı, indirdim, kurdum tamamdır oh be dünya varmış. :D

@Kemalist @TanerUNER
Sağolun büyük dertten kurtardınız beni kafayı yemek üzereydim.

Yukarı Alt