1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Casus Rehberi (Kundakçı)


 1. KillerSpy1

  KillerSpy1 rank8

  Kayıt:
  26 Aralık 2007
  Mesajlar:
  173
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  http://www.gamerkraft.com.tr
  Şehir:
  Priston Tale 2
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.​

  Merhaba Şimdi CasuS hakkında hiç rehber olmadığı gibi herkezinde bu konuda değişik fikirleri var o yüzden elimden geldiğince bir rehber sunucam size.

  Forumda Karakterlerin tanıtımında yazdığı gibi casus oyunda en çok dps'si olan karakterdir yani en çok damage veren.

  İlk Önce Skill ve Rubyleri inceleyelim sonra fikirlerimi beyan edicem 7 Kere skill Sıfırlamış biri olarak.

  Bu Rehber 32 Level Casus için geçerlidir.45 Olduktan sonra yeni deneyimlerime göre yeni daha ayrıntılı bir rehber hazırlayacağım.

  [​IMG]

  Öncelikle yakın vuruş skillerinin hepsini unutun çok denedim.
  1-Casusun skilleri kişisel tercih olarak değişsede bir tanesi asla değişemez oda uyuşturucu oktur.Kesinlikle 3 olmalıdır Rakibi kendinizden uzak tutmak için.
  2-Çifte ok En çok kullanıcagınız skildir.
  3-Ani atış bu skill çifte ok kadar damage vermesede olayı şu şekilde düşünmek lazım 1 kere çifte okla atış yapana kadar 2 kere ani atış yapabilirsiniz Yani az vuruo diye düşünmeyin.
  4-Geri tepme rakipten uzaklaşmak için kaçınılmaz skill.
  5.Görerek atış çifte ok ve ani atışın damagelerini arttırır.
  6-Şimşek oku çok damage verdiği gibi atış süresi 0 saniyedir buda kaçarken bile atış yapabileceğiniz anlamına gelir durmanıza gerek yoktur uyuştucu ok gibi ve enerjiye ihtiyaç duymadığından enerjinin bittiği anlarda kurtarıcınızdır

  ÖZETLE

  Bir pkda yaşıyacaklarınız .

  1-Rakip uzakta ise ilk baş uyuşturucu skill ardından görerek atış ardından çifte ok ani atış tekrar aynısını ölene kadar tekrar edilir uyuşturucu okun etkisi 12 saniye olsada uyuşturma birimi saniye geçtikçe azalır yani bu 4 skili aynı şekilde tekrar edilir enerjinin yetmediği kısımlarda şimşek takviye edilir.Olurda rakip yaklaşıcak olursa;


  Göz Önünden kaybolma ardından hemen geri tepme ve uyuşturcu ok

  Sonuç olarak siz oynamayı öğrendikten sonra hiç bir klass casusa yaklaşamaz ve bir çok defa tecrübelerimle kendi lvlinizden 2 3 lvl yüksek klasları çok rahat kesersiniz 2 hatta bazen 3 kişiye karşı bile aynı lvllerde kazanabilirsiniz.


  [​IMG]

  Kesinlikle en önemli ruby mesafayi arttırmaktır bu rubye giden en kısa yolda budur ve en mantıklısı başka bir seçenek yok

  Marş marş rubysi kişisel tercihtir olmasada olur olursa faydası vardır.

  [​IMG]

  Çifte okun etkisini arttırmak için gereklidir ve sağ tarafta kritik hasar verme ihtimalimizi arttırki casus kritikten ibarettir.

  [​IMG]

  Göz önünden kaybolma rubysi kesinlikle çok önemlidir kullandıkça çok faydasını görüceksiniz
  1-Mob keserken baktınız ölüceksiniz hemen görünmezlik basın ve size saldırmay bırakır
  2-Pkda veya expte görünmezlik esnasında fitil kullanabilirsiz veya geri tepme ile kaçabilirsiniz  RUBY'lerin en önemli mantığı hangi skilli kullanırsanız kullanın tercihiniz ne olursa olsun o skillin rubysini 3 lemedikçe o skill hiç bir faydası olmaz
  örnek çifte ok skilini açtıysanız çifte okun zararını yüzde 15 arttıran rubyi açmadıkça o skil hiç bir işe yaramaz Bu bütün skiller için geçerlidir.

  - Resim Silinmiş.​

  Kod:
  Teşekkürler Paulkellerman 
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017