dün sitede dolaşırken caspian'daki aktifliği gördüm bu siteden dedim bir tanede ben char açayım açtım baktım istedigim gibi gidiyor kimseyi tanımıyorum ama gene yardımcı olan olur heralde ben devam ettikçe diye düşündüm olympus'ta 88 lvl karakterim var fazla bişey değil ama onu bırakıp caspian geçsem bi ortam varmı guild vs. girebilirmiyim bunları merak ettim.

emc

rank8
Var olmaz mı ? Kale'nin biri türk guildinin elinde , aslına bakarsan Türk oldukça fazla.

Avasin

Bkz: NoWayOut Guildi extraloob.com sitesindeki arkadaş ortamından kurulmuş bir guilddir. Kurulalı 1 ay oldu neredeyse şimdi ise kale sahibiler...

Avasin demiş ki:
Bkz: NoWayOut Guildi extraloob.com sitesindeki arkadaş ortamından kurulmuş bir guilddir. Kurulalı 1 ay oldu neredeyse şimdi ise kale sahibiler...
NWO alemlerde 4-5 Yıldır var hacım sadece caspianda yeni kuruldu ve janganı gözümüz kapalı aldık . önderimiz Majestic hedefimiz hotan ^^,

ps : NWO nun olduğu sw de aksiyon vardır heycan vardır zevk vardır . :muck:

konu çok oldu ya ben açalı bazı rahatsızlıklardan dolayı imkan olmadı oynuyamadım zaten teşekkür ederim :)

Avasin

Zeratul demiş ki:
Avasin demiş ki:
NWO alemlerde 4-5 Yıldır var hacım sadece caspianda yeni kuruldu ve janganı gözümüz kapalı aldık . önderimiz Majestic hedefimiz hotan ^^,

ps : NWO nun olduğu sw de aksiyon vardır heycan vardır zevk vardır . :muck:
yok ben zaten Caspiandaki guildi kastetmiştim hacım

Yukarı Alt