- Resim Silinmiş.

not: 1550 + turkcell 4 gb vınn bimeks ten aldım banada güzel geldı ürün + 8 saat pil süresi wireless display t + dokunmatik kısayolları.

bu özelliklerde bi laptopum var 2 gb ekran kartı var 1 gb normal 1 gb nvıdıa optımus var. sizce iyi sro oynatır mı ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
tek charda sorunsuz oynarsın çoklu charda işlemcın yetersız kalacaktır.
işte bu yuzden casper ı sevmıyorum bileşen optimizasyonunu hıc bı zaman ıyı koymuyo adam 6 gb ram koyuyo gidip i5 560 koymak yerıne i5 2410m koyuyo ne dıyım kı o ram ı nasıl kullanıcak gercekten cok merak edıyorum ekran kartı desen oyle. neyse hayırlı olsun gule gule kullan

bence pc çok güzel ısınma sorunu kesınlıkle yok sabahtan beri kucağımda en ufak bile ne ses çıkarıyor ne de ısınıyor :)

+Dejavu+

Bilgiliyim
İşlemci i5 ve 6gb ram sanmıyorum 2.çarda başlasın ağlamaya.

rahat bir 8 10 tane char açarsın bu sistemle ama casper pcde sıkıntılar çıkabilir pek performans veremiyor bazı modelleri

arkadaşlar sıkıntılar diyince benı korkutuyosunuz yaa ne gibi bi sıkıntı çıkar ? :(

efe.35 demiş ki:
arkadaşlar sıkıntılar diyince benı korkutuyosunuz yaa ne gibi bi sıkıntı çıkar ? :(
casperın ürettiği yeni nesil işlemcilere sahip notebooklarda fabrika hataları cok cıkıyor ve ısınma problemi çok fazla

ısınma problemi olduğundan emin misin şuan bilgisayar kucağımda en ufak ısınma bile yok ?

Casper iyidir, içini ferah tut. Karakter sayısı bakımındanda tahminen 7-8 e kadar yolu var :p

Hayırlı olsun

millet kafayı yemiş 1 tane açar oynarsın diyorlar benim ATİ 9550 256 Ekran kartı, 2.26 Ghz işlemci, 1 Gb ram var ve minimize programları ile rahat 4 tane char açıyorum adam bu bilgisayarda rahat 7-8 Tane açar :wink1:

High_Blank demiş ki:
İşlemci i5 ve 6gb ram sanmıyorum 2.çarda başlasın ağlamaya.
Benim bi arkide var i5 işlemcili pc ve ram i 4 gb 2. charda arkadasın hic aglayacagını zannetmiyorum.Pc'nde güzel açarsın 7-8 seni ne zorlar ne de sıkıntıya sokar ama dizüstü pc'lerin tek bir sorunu var ısı problemi.Bütün parçaları bir araya sıkıştırıyolar.Zaten soğutmaya yer yok.2 boru geçiyo.Bi tane de küçük fan bitti :D İlk aldıgında ısı problemi yaşamazsın ama kullandıkça ısı problemi ortaya çıkacaktır.Bu dizüstü pc lerin kaderi.Keşke masaüstü pc alsaydın.

SirGLooMy demiş ki:
efe.35 demiş ki:
casperın ürettiği yeni nesil işlemcilere sahip notebooklarda fabrika hataları cok cıkıyor ve ısınma problemi çok fazla
kaç tane aldın da bu kadar emin konuşabiliyorsun ?

Cee'd demiş ki:
tek charda sorunsuz oynarsın çoklu charda işlemcın yetersız kalacaktır.
işte bu yuzden casper ı sevmıyorum bileşen optimizasyonunu hıc bı zaman ıyı koymuyo adam 6 gb ram koyuyo gidip i5 560 koymak yerıne i5 2410m koyuyo ne dıyım kı o ram ı nasıl kullanıcak gercekten cok merak edıyorum ekran kartı desen oyle. neyse hayırlı olsun gule gule kullan
i5 560 la i5 2410 de nasıl olur da 560 ı ön plana çıkarabiliyorsunuz?

2410 yeni nesil teknolojiyi kullanıyor. Bencmarklist e bakarsanız göreceksiniz. 6gb ı 2410 da rahat kullanır. Ekran kartı modeli için diyeceğim bir şey yok. çünkü daha hangi model olduğunu bile söylememiş...

Yukarı Alt