Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çArşı'dan müthiş jest

Beşiktaş'ın dünyaca ünlü taraftar grubu 'Çarşı', resmi internet sayfasından Lefter Küçükandonyadis'e geçmiş olsun mesajı yayınladı.

Beşiktaş'ın ateşli taraftar grubu Çarşı resmi sitesi forzabesiktas açılış sayfasına Lefter Küçükandonyadis'in fotoğrafını ve sözünü koyarak, 'Geçmiş Olsun' mesajı yayınladı.
Sosyal sorumluluk projelerinin içinde yer alarak her zaman insanların takdirini kazanan 'Çarşı Grubu' yayınladığı mesajın üst kısmında Lefter'in "Çok gençtim. Her kulüp peşimdeydi. Ciddi ciddi Beşiktaş'a gidiyordum. Korktum. Heybetinden çekindim. Baba Hakkı'nın olduğu yerde belki elim ayağım birbirine dolanır dedim ve Beşiktaşlı olmaktan vazgeçtim" sözüne yer verirken devamında da "O gün gelmedin ya dert değil, bu gün ta cevahirimizin ortasındasın. Saygına hürmetimiz var! Geçmiş olsun" ifadelerine yer vererek Lefter Küçükandonyadis'e geçmiş olsun dileklerini iletti.

Acaba bu lafı söylememiş olsaydı Lefter yine açılış sayfasında bu mesajı yayınlayacak mıydı merak ediyorum kimse yanlış anlamasın bjk ye veya çarşıya karşı bir ön yargım veya nefretim yok fakat benim görüşüm bu yazı kendilerini övmenin arasını sıkıştırılmış bir geçmiş olsundur... :roll:

Lefter dedem benimmmmmm. Bir an önce iyileş lefter dede seni çok özledim :cry:
Ben 5 yaşında iken büyük adada oturuyorduk . Her gün elini öperdim bana her zaman hikayeler anlatırdı lefter dedem onu çok özlüyorum . Bir kupalar gösterirdi şaşırıp kalırdım . :(

Yukarı Alt