Evet arkadaşlar malesef ki insanımız nasıl sevineceğini bilmiyor. Bu yüzden maç öncesi, maç bittikden sonra hayatta kalmamız için yapmamız gereken 1-2 şey var :mrgreen:

1. Adım
Evimizdeki camlara varsa Fransız tipi balkonların önüne aralıksız kum torbası çekekiyoruz :mrgreen: :beer:
- Resim Silinmiş.
2.Adım
Nereden bulursunuz bilmem ama ... :mrgreen: bi yerden kasket buluyoruz...
- Resim Silinmiş.
3.Adım
Hayati organlarımızı korumak için paraya kıyıp çelik yelek alıyoruz. :mrgreen:
- Resim Silinmiş.
4.Adım
"Aşırı pisikopatımsı yaratıklar" ne yapacağını bilmeyip evinize girmeye çalışabilir :mrgreen: buna karşı da kapımızı kilitliyoruz.. eğer tahta kapı varsa çelik kapı taktırmanızı öneririz. :mrgreen:
- Resim Silinmiş.
5.Adım
ve sonuncu adım maç başlamadan önce Fatiha suresini okuyoruz. :mrgreen:

Ps: unutmadan çanak anteninizi güvenli bir yerde muhavaza ediniz.. aksi takdirde üzerinde 9.00 mm mermi delikleri bulabilirsiniz.. :thumbsup: :mrgreen:

dR.NooB :muck:
eski deneme mod
şimdiki ps user olmaya aday old school üyesi :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Halil aksam aksam kimseyle dengesizce konusmaya hakkı yok neyse uğramasın uğrayacaksada duracagı yeri bilsin.

Ne bileyim var biraz ya gece 12 den sonra anlama kıtlığım.Yeni üyelik acsın adam gibi davransın.

Liu

rank8
Sıkarım abicim kuru sıkımla sıkarım gerisi yalan xD
Adamlar yarım saat bir saat saydırıor bnde sıkarım ^^ ama tabi Kuru sıkı ile :P :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
6 tane tuborg bira alırım olaya girişirim, maç vb. etkinliklerde smirnoff ice-north içilmiyor nedense :P

Yukarı Alt