1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Carlos'a kötü haber


 1. Intensify

  Intensify  

  Kayıt:
  4 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  5.292
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  38
  [​IMG]


  Corinthians Kulübü'nün, taransfer yasağı nedeniyle Carlos’u alması tehlikeye girdi.


  Milliyet'in haberine göre, Sao Paulo Civil de la Foro de Guarulhos Mahkemesi savcılarından Fabio Rogerio Bojo Pellegrino, Corinthians’ın borçlarına istinaden Fenerbahçe Kulübü’nden gönderilen 5 milyon dolara el konulduğunu açıkladı.

  Turbo Sports şirketinin Corinthians Kulübü aleyhine açmış olduğu icra davasında kararın gecikmesi halinde Roberto Carlos’un devre arasında bu kulübe transferinin de zora gireceği belirtildi. Corinthians Kulübü’nün borçlarına karşı açılan bu dava nedeni ile kulübe transfer yasağının gelebileceği ifade edildi. Brezilya ekibi kısa bir süre önce yaptığı açıklamada, “Carlos için yıllık 2 milyon avroya anlaşma sağladık” demişti.

  Brezilya basını, Corinthians’ın Roberto Carlos transferinde sponsor şirket bulmaması durumunda bu futbolcunun Fenerbahçe ile olan bir yıllık sözleşmesinin tamamlanması gerektiğini yazdı. Corinthians Kulübü ise yaptığı açıklamada, Fenerbahçe’den gelen 5 milyon dolarlık transfer ücretine el konulduğunu doğrularken, tek çıkar yolun TV yayın hakları gelirlerinin kendilerine ödenmesi olduğunu belirtti.

  Bu durumda Corinthians devre arasında Carlos’u alabilmek için ya sponsor bir şirket bulacak, ya da bu transferden vazgeçecek.