Arkadaşlar Sbot kullanıyorum sadece 1 buçuk aydır kasıyorum. eski çarlarımdı. Şu an oyuna girdim ve değerli itemlerimin ve tüm paramın çalınmış olduğunu gördüm. sbot harici hiç bir program kullanmadım ve pc de para ile aldığım mcafee antivirüs programının tam sürümü var. kesinlikle başkasında yok şifrelerim ve e mail koruması da yok çarların. memur olarak çalıştığım için bota koyar giderdim sadece dünn gece bakmadım muhtemelen dün oyunda olmadığımda olmuş olay. Server Vela . Bilginize . Sbota dikkat edin .

Benimde kuzenim soyulmuştu

Guildindeki tüm charları komple soymuslar Vela serverindaydı oda.

Guild dısında olan charını soymamıslar kendi charlaryla guild kurmustu hepsini soymuslar.

djquzen demiş ki:
Arkadaşlar Sbot kullanıyorum sadece 1 buçuk aydır kasıyorum. eski çarlarımdı. Şu an oyuna girdim ve değerli itemlerimin ve tüm paramın çalınmış olduğunu gördüm. sbot harici hiç bir program kullanmadım ve pc de para ile aldığım mcafee antivirüs programının tam sürümü var. kesinlikle başkasında yok şifrelerim ve e mail koruması da yok çarların. memur olarak çalıştığım için bota koyar giderdim sadece dünn gece bakmadım muhtemelen dün oyunda olmadığımda olmuş olay. Server Vela . Bilginize . Sbota dikkat edin .
hacım sbot`u kullanan bir çok kişi var onlarda bu problem yok ise sorun başka birşeyden kaynaklı olabilir direk sbot`a suç atmak doğru olmaz.

Haklısın Sbotu yıllarca kullanırım Sbottan değildir belkide sorun ama pc den ii anlarım şifrelerimi bi yerde saklamam. diğer çarımda kendi guildimdeydi ama başka da çar yoktu nasıl yapmışlardır merak ettiğim o . bir de 108 lwl olan çarıma ait emaili silmiştim o yüzden şu anda e mail korumasıda yapamıyorum sanırım oyunu bırakacağım .

djquzen demiş ki:
Haklısın Sbotu yıllarca kullanırım Sbottan değildir belkide sorun ama pc den ii anlarım şifrelerimi bi yerde saklamam. diğer çarımda kendi guildimdeydi ama başka da çar yoktu nasıl yapmışlardır merak ettiğim o . bir de 108 lwl olan çarıma ait emaili silmiştim o yüzden şu anda e mail korumasıda yapamıyorum sanırım oyunu bırakacağım .
Başka yollardan olabilir hacım :/ belkin şifreni tahmin felan veya tanıdığın biri olabilirmi ?

isro oynuyorsan char soyulmaları normal artık yapıcak hiçbirşey o yuzden silkroad çok riskli bi oyun ben soyulmam diyenler bile soyularbiir ™ama itemlerini killitleseydin hiçbirsey yapamazdi msn pwyide bilseydi charı komple alırdı ™

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Sbota çamur atmayın.
Bence centaurus serverinde oynuyorum herkes soyuldu
Ama ben soyulmadım allaha şükür

sytgkdmr demiş ki:
Sbota çamur atmayın.
Sbota çamur atmayın diyorsun da başka neden söyle bana biliyorsan kardeşim. Yarın Silkroadın türkiye sorumlusunu arıyacam bakalım ne diyecek. en azından çarlarımın mailini değiştireyim yeter bana.
Bu arada da Sbottan şöyle şüpheleniyorum auto girişte çarın ismini yazdığınızda kendisi şifreyide otomatik yazıp girip çarı seçiyor. auto pt yi silip bot ayarlarından metin belgesinden kendi çar id ve pw nizi silin benden söylemesi .

Xperyon

Bilgiliyim
Sbot ile char soyulmasının bir alakası yok adamlar char soysa legend +12 dizmişleri soyarlar.Joymax hiçbir hesabın güvenliğini temin edemiyor daha bu oyunu oynuyorsun adamların yaptığı sözleşmeyi okuyup onayladın charın bile çalınsa sesini çıkartamazsın yapıcak birşey yok ama tavsiye istersen oynama derim :coffee:

djquzen demiş ki:
sytgkdmr demiş ki:
Sbota çamur atmayın.
Sbota çamur atmayın diyorsun da başka neden söyle bana biliyorsan kardeşim. Yarın Silkroadın türkiye sorumlusunu arıyacam bakalım ne diyecek. en azından çarlarımın mailini değiştireyim yeter bana.
Bu arada da Sbottan şöyle şüpheleniyorum auto girişte çarın ismini yazdığınızda kendisi şifreyide otomatik yazıp girip çarı seçiyor. auto pt yi silip bot ayarlarından metin belgesinden kendi çar id ve pw nizi silin benden söylemesi .
Virüs programına nekadar çok güveniyorsun . Senin Virüs programının bulamayacağı virüslerde var .

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Melkor demiş ki:
Sbot ile char soyulmasının bir alakası yok adamlar char soysa legend +12 dizmişleri soyarlar.Joymax hiçbir hesabın güvenliğini temin edemiyor daha bu oyunu oynuyorsun adamların yaptığı sözleşmeyi okuyup onayladın charın bile çalınsa sesini çıkartamazsın yapıcak birşey yok ama tavsiye istersen oynama derim :coffee:
Aynen katılıyorum birde arkadaş üst mesajda sbot ıd pw kaydediyor diyor.
Zaten login sekmesine gelince orda fiziksel bi ortama kaydedilmediğini söylüyor.
Sen bot ayarlarına girince orada herhangi biyere çarının ID PW sini yazmıyorsun metin olarak.

sorunun ne olduğunu bende bilmiyorum bende vela serverindeyim...

ancak vela serverinde 1-2 kişinin bildiğiniz bilgisayar uzmanı olduğunu mesleklerinin bilgisayar yazılımcılığı olduğunu ve bu kişilerin avrupalı olduklarını duymuştum....

geçen yılda durduk yere syulmalar oluyrdu velada dkkat etmek lazım...

arkadaşlar ilginize teşekkür ederim. çarlarımın sorumluluğunun joymaxta olmadığını aslında bu oyun da karakterleri sadece kiraladığımızı hemde bedelsiz bir şekilde biliyorum. Virüs programıma gelince Adalet Bakanlığında çalışıyorum ve bizim bakanlığın kullandığı virüs programı olduğundan satın aldım. tabiki de güvenilirliği yine de tartışılır . Benim öğrenmek istediğim nasıl çarlarımı soydular o kadar . yoksa bakanlıkta bilgi işlemde bilişim uzmanı arkadaşım var kendisi yapanı bulabileceğini söyledi çok çokta tazminat açabiliriz o da ufak bi meblağ dedi . bende uraşmaya değer görmediğimden sadece sizinle paylaştım. başınızı arıttıysam kusura bakmayınız .

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
djquzen demiş ki:
arkadaşlar ilginize teşekkür ederim. çarlarımın sorumluluğunun joymaxta olmadığını aslında bu oyun da karakterleri sadece kiraladığımızı hemde bedelsiz bir şekilde biliyorum. Virüs programıma gelince Adalet Bakanlığında çalışıyorum ve bizim bakanlığın kullandığı virüs programı olduğundan satın aldım. tabiki de güvenilirliği yine de tartışılır . Benim öğrenmek istediğim nasıl çarlarımı soydular o kadar . yoksa bakanlıkta bilgi işlemde bilişim uzmanı arkadaşım var kendisi yapanı bulabileceğini söyledi çok çokta tazminat açabiliriz o da ufak bi meblağ dedi . bende uraşmaya değer görmediğimden sadece sizinle paylaştım. başınızı arıttıysam kusura bakmayınız .
Joymaxin database'inde açıklar varmış ordan sızmışlar ve centaurus da böyle soyuldu

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
djquzen demiş ki:
Butun charlar Joymax'e aittir ve oyuna baslarken bu sozlesmeyi kabul ederiz hepimiz. Ama soyle bir durum var; adam para kazandigi karakteri neden soysun? SBottan kaynakli hic bir soyulma olmaz olamaz. Piyasaya ciktigi zamandan bu yana SBot kullaniyorum. Buyuk ihtimal ile yukarida belirttigin gibi servera dadanmis kendini bilmez 2 3 kisi yuzunden boyle olmustur. Bir ara Gaia'da da bu gibi bir durum olmustu. Adam Hotanda stall aciyordu, stalla giren herkesin charlari soyuluyordu ertesi gunu adam stallinda soydugu charlarin itemlerini sergiliyordu.

Xperyon

Bilgiliyim
Centaurusda 300-400 kişiye yakın soyulma olmuştu bir ara ben oynarken samarda stall açma eylemi vardı tamamen joymax'ın verdiği açık yüzünden kaynaklanan bir problem onun için çoğu oynayanı bıraktırmak istiyorum ortada harcadığın emek var fakat karşılığını alamadığın gibi emeklerinde gidiyor 5dk içinde :popcorn:

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Melkor demiş ki:
Centaurusda 300-400 kişiye yakın soyulma olmuştu bir ara ben oynarken samarda stall açma eylemi vardı tamamen joymax'ın verdiği açık yüzünden kaynaklanan bir problem onun için çoğu oynayanı bıraktırmak istiyorum ortada harcadığın emek var fakat karşılığını alamadığın gibi emeklerinde gidiyor 5dk içinde :popcorn:
Ben şuana kadar soyulmadım allaha şükür umarımda soyulmam. :buddha:
bende centaurusta oynuyorum devam ediyorumda :headbang:

Yukarı Alt