Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
beyler Psro daki 45 lvl full int nuker çarımı hercules de 24 lvl som-sosun crossbow yada 32 lvl +5 ve üstü, her türlü sox crossbow ile değiş etmek istiyorum

çarda lightning 45 fire 43 lightning bufflar full ((bitek pasif bi seviye düşüktü sanırım)) lightning nuke full fire el yakma full ve nuke ler full 43 lvl nuke açık diğer nuke de olabileceği en yüksek seviyede çarın itemlerinde hayır yok heuksal baya düşük o kadar düşük ki isterseniz kapatıp bicheon rahat açılır para kendisine yetmektedir nick 44544 grant name SeriaLKiLLeR sky guildinde

beni tanıyan tanır bende yamuk olmaz :lol: her şeyi açık açık yazdım isteyen ö.m dan bana msn ini yazsın.

NOT: Önce şifre istenirse verilmez.

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
CuNDeRs demiş ki:
ne yapcan o chari lag olmasa 1 günde kasarim o lvli :mrgreen: yani ilk başlarda başladigim gibi olsa server :lolmuch:
amaç sos 24 yada 32 bişiler bulmak :lol: ama server öyle değil şimdi... zaten hercules de elinde 24 lvl sos olan varsa bundan sonra elinden çıkaramaz bari bu şekilde çıkarsın .....

zaten bende 2 gece mi 3 gece mi ne kasmıştım hatırlarsan cunders :mrgreen: :lol:

Yukarı Alt