Beyler dün ezik bi 60 lwl çarım banlandı sizce devamı gelirmi ? Yeni bir çara başlasammı ? silk felan da almıştım :lol: ama fayda etmiyo galiba

Her zaman, her botla, ne yaparsanız yapın; banlanma ihtimaliniz vardır.

Sbot kullanmanızı ve silk yüklemenizi önermemiz sadece bu ihtimali zayıflatmak içindir.

Ben bir bota felan suç bulmadım :D Sadece devamı gelirmi sizce diye soruyorum. Bazı yerlerde hep devamı gelir diyorlarda

bende banlanmıştım silk aldıgım halde
Arkadasımda pre falan vardı oda ban yedi bot la kasıodu

emc

rank8
Sonsuz ban yedim. Paralı bot ve 1200 kullanılmamış silk , Premium Plus + Devil Spirit + Avatar ile
Şimdi aklım başıma geldi. Açacam ibot ile 10 tane char kasacam allah kasacam clientless maksat muhabbet olsun.. artık ona buna hediye ederim.

Silk alanları banlıyorlar bu kadar^^ sanırım boyle bır dusunceye sahıpLer ' a bu silk almış silkroad için para ödedğine göre devam eder' :lol: :lol:

emc

rank8
BurakK* demiş ki:
Silk alanları banlıyorlar bu kadar^^ sanırım boyle bır dusunceye sahıpLer ' a bu silk almış silkroad için para ödedğine göre devam eder' :lol: :lol:
Aynen...
Devam eder fakat bu sefer silk almadan Full illegal devam eder.Ana karakterim 2 haftalık banlanınca 35 tane account açtım. Bunların 13 tanesini level 16'ya kadar getirdim.
Geri kalanları artık yeni serverlarda deneyecem. Birde Guild kurarım. iBotForever diye... :thumbsup:

EK: Abartmıyorum. Ishade , Hashade'lerde 7 ay boyunca farm yaptım. Ben banlandığımda bile hala o para kasan botlar orada devam ediyorlar. 24.000 account banladılar, Ishadelerde gold kasar wizardlar banlanmadı, gitti.

evet şu ishadelerin,edummu ve demon eyelerin orda nerden baksan toplamda 1500 Tane bot var buda tahminen serverin %45 i ediyor banlasalar çok rahat bi şekilde girecegiz ama banlamıyorlar.

Turk__ demiş ki:
Beyler dün ezik bi 60 lwl çarım banlandı sizce devamı gelirmi ? Yeni bir çara başlasammı ? silk felan da almıştım :lol: ama fayda etmiyo galiba
Öncelikle gecmiş olsun sadece bir soru soracagim bende ibot la kactanae char actiysam banlandi ama sadece avrupa olanlar senin banlanan charin neydi acaba? avrupa ise git yeniden basla ama çin char ilke basla yoksa hep yersin bende 2 tane çin char var bunlarin 2 side 3 aydir ban yemedi biri 72 lvl digeri 66 lvl sanirim sorun avruplarda çinlerde ayni sorunu yasayan varsa yazsin yineden yanliş bilgi vermiş olmayayayim
Ps: hiç silk alinmadi çin charlara

Yukie

Açıkçası benim
1.19 mayıs 2008 da (lvl 90 geldiği gün) 66lvl silk alınmamış, tamamen elde kasılmış çar ban yedi
2.14 Temmuz 2008 da 54 lvl silk alınmamış (tam alıyordumki), botta kasılmış bir çardı
3. 30 Ağustosta 2008 de açılmış şu anda oynamış olduğum Glavie çarım var, bu güne kadar 5000 silkin üzerinde silk yüklemişimdir, tamamen botting ve ban yemedim (hamdolsun)

emc

rank8
Silk almıştım ve ben ban yemeye başladığımda 80 Levellerdeydim. Zaten birinci ban yedikden 3 gün sonra 2 haftalık ban yedim. En son ban yediğimde 3 hafta sonraydı. Bu sistemde birinci ban yedikden sonra bence ban yemiş Char bırakılıp tekrar yeni başlanmalı..

>

Valla bilmemde oturan charda ban yiyor i botu actim cin chara 10 lvl goturdum onglara otuturdum 1 hafta ban yedi oturdugu yerde bu bence silkroaderrsenderin ismini degistirmemenizden kaynaklaniyor.

Yukarı Alt