Arkadaşlar çarlarımdan 2 tanesi soyulmuş...Fakat kafam karşık.Çünkü bütün çarlarımın hesaplarını(ID,PW,Gizli,MSN Koruma) bizzat kendim aldım ve kendim kasarak 110 lvl yaptım.Çarlarımın güvenliği konusunda çok titiz davranan biriyim.Çarlarımın bilgilerini benden başka hiç kimse(kardeşim bile) bilmiyor.Oyuna kendi PC mden başka hiçbir PC de(cafe vs.) kesinlikle girmem.PC mde virüs programı yüklü.Çarların MSN korumaları var.Oyuna 5 ay önce ara verdim bugün bir gireyim dedim ve gördümki tüm bu önlemlere rağmen 7 çarımdan 2 tanesi soyulmuş.Avatar,gold,item gibi para edebilecek herşey alınmış,skillerle oynanmamış,pk yapılmamış,delete çekilmemiş...Dediğim gibi 5 aydır oynamıyorum oyunu acaba oyunla alakalı olabilir mi diye düşünmemek elde değil.Lütfen bilgisi,düşüncesi,görüşü olan arkadaşlar yardımcı olsun.Kafayı yicem... daral:
Şimdiden Teşekkürler...

ben 2006dan beri oynuyorum 1 ay önce soyuldu bir tane charım

pcde 5 char kasılıyor full ama sadece 1 tanesi soyulmuş diğerleri soyulmamış.

ben bunları gold sitelerinin yaptıgını düşünüyorum

DukeNukem demiş ki:
ben 2006dan beri oynuyorum 1 ay önce soyuldu bir tane charım

pcde 5 char kasılıyor full ama sadece 1 tanesi soyulmuş diğerleri soyulmamış.

ben bunları gold sitelerinin yaptıgını düşünüyorum
Kardeş yukarıdada belirttiğim gibi çarın bilgilerini benden başka bilen yok.Silkroad ın kendinden şüphelenmek daha mantıklı geliyor bana... :roll:

Dulce Amor demiş ki:
silkroada veda edip gerçek hayata başlaman için bir sebep bir ışık olabilir bu :)
Kardeş dediğim gibi silkroadı bırakalı 5 ay oldu,yakın bir zamanda da başlamayı düşünmüyorum.Sadece bu kadar önleme rağmen çarlar nasıl soyuluyor aklım almıyor... :think:

Takımı
Besiktas
dostum biri ciddi derecede hack vs isleriyle bilgilerini ogrenmis olabilir, bunlar dogru ise geriye bir tek bu secenek kaliyor

sweetCHIEF demiş ki:
dostum biri ciddi derecede hack vs isleriyle bilgilerini ogrenmis olabilir, bunlar dogru ise geriye bir tek bu secenek kaliyor
Silkroad dan şüpheleniyorum aslında,çünkü oynadığım zamanlarda az çektirmedi oyunculara,küfür yemediği gün olmazdı,şimdi nasıl bilmiyorum tabi.Bide 6 çarımdan sadece 2 si soyulmuş diğerleri sağlam.Akıl alıcak gibi değil...

Takımı
Besiktas
Quake demiş ki:
sweetCHIEF demiş ki:
Silkroad dan şüpheleniyorum aslında,çünkü oynadığım zamanlarda az çektirmedi oyunculara,küfür yemediği gün olmazdı,şimdi nasıl bilmiyorum tabi.Bide 6 çarımdan sadece 2 si soyulmuş diğerleri sağlam.Akıl alıcak gibi değil...
emin ol ugrasmaz onlar dostum bence. Demek ki diger 4 charinda tehlikede olabilir, dedigim gibi bence biri seni hack yontemleri ile zorluyor

virüs programları çare değilki... 2-3 çeşit virüs programıyla tarama yaptırıyodum biri buluyodu virüsü ama silemiyodu, diğeri hiç bişey bulamıyodu vs vs adamlar çok iyi gizliyorlar...

Privacy demiş ki:
hangi virus programi kullaniyorsun?
Kaspersky internet security :kalp:
Nod32 ayrıca Shadow Defenderde kurulu...

_UnDeFeateD_ demiş ki:
virüs programları çare değilki... 2-3 çeşit virüs programıyla tarama yaptırıyodum biri buluyodu virüsü ama silemiyodu, diğeri hiç bişey bulamıyodu vs vs adamlar çok iyi gizliyorlar...
Kardeş virüslük olsa bütün çarlar soyulur diye düşünüyorum çünkü 6 çarada giriyordum hergün ama sadece 2 tanesinin soyulması düşündürücü...

arkadaşım bende 2005 den beri oynuyorum bugune kadar 2 çarım soyuldu en sonu ise 2 ay kadar oluyor.Ve çarı soyanları mantıklı bir yoldan buldum.Çarı soyanlar SBOT yöneticileri......... Nasıl anladığıma gelince soyulan çarım satıcı çarlarımdan birisi idi genelde satıcı çarlarımı sbot ile sokmam oyuna ama bu çarımı sbot ile oyuna soktum bütün şifreleri yazdım ve sbottan save login dedim keşke demese idim çünkü onu diyince bütün şifreler sbotun serverine geçiyor.ve adamlar rastgele oyunda olmayan çarlara giriyorlar veya onların makinelerinde senin kaç goldunun olduğunu görüyorlar diğer bir kaç sitede üstünde başında ne var görüyorlar ve senin şifrelerinle giriş yapıyorlar ve soyuyorlar.Şimdi bir de oyuna girerken ikinci 6 rakamlık şifreyide yeni şifre ister gibi aktvasyon maili istiyorlar mailini açamazsan o chardan vazgeç sbotta kesinlikle save login yapmayın veya oyuna ara vercekseniz kesinlikle şifrenizi değiştirin ......

Maverick42 kardeşim kesinlikle doğru söylüyor çünkü kendimden biliyorum. Çarımın şifresini ne kadar değiştirirsem değiştireyim sbot yinede çarımı soyuyor ve 2. şifreyi değiştiriyor. Eğer e postanızın şifresini bilmiyorsanız çarınız yanıyor. Lütfen dikkat edin.

Bu mesaj Quake rumuzlu uyeden alinti yapildi
Quake demiş ki:
Privacy demiş ki:
hangi virus programi kullaniyorsun?
Kaspersky internet security :kalp:
Nod32 ayrıca Shadow Defenderde kurulu...

_UnDeFeateD_ demiş ki:
Kardeş virüslük olsa bütün çarlar soyulur diye düşünüyorum çünkü 6 çarada giriyordum hergün ama sadece 2 tanesinin soyulması düşündürücü...

Ne taktikler var kardeşim sadece charı soyuyorlar herşeyi alıyorlar ama spyi harcamıyorlar,charı pk falan yapmıyorlar sadece soyuyorlar charı öylece bırakıyoralar ki onu yeniden düzelteyim oyunu bırakmıym diye o yüzden neler neler var o yüzden bırakmışlardır bir kaç charını yeniden devam et bırakma diye... ßu işlerle uğraşan kişiler var birisi sana kafayı takmıştır veya bu gold sitelerinide yapıyor arada

Bu mesaj maverick42 rumuzlu uyeden alinti yapildi
maverick42 demiş ki:
arkadaşım bende 2005 den beri oynuyorum bugune kadar 2 çarım soyuldu en sonu ise 2 ay kadar oluyor.Ve çarı soyanları mantıklı bir yoldan buldum.Çarı soyanlar SBOT yöneticileri......... Nasıl anladığıma gelince soyulan çarım satıcı çarlarımdan birisi idi genelde satıcı çarlarımı sbot ile sokmam oyuna ama bu çarımı sbot ile oyuna soktum bütün şifreleri yazdım ve sbottan save login dedim keşke demese idim çünkü onu diyince bütün şifreler sbotun serverine geçiyor.ve adamlar rastgele oyunda olmayan çarlara giriyorlar veya onların makinelerinde senin kaç goldunun olduğunu görüyorlar diğer bir kaç sitede üstünde başında ne var görüyorlar ve senin şifrelerinle giriş yapıyorlar ve soyuyorlar.Şimdi bir de oyuna girerken ikinci 6 rakamlık şifreyide yeni şifre ister gibi aktvasyon maili istiyorlar mailini açamazsan o chardan vazgeç sbotta kesinlikle save login yapmayın veya oyuna ara vercekseniz kesinlikle şifrenizi değiştirin ......
Evet charınızın soyulmamasını istiyorsanız öncelikle bot kullanmayacaksınız sonrasında ise şifrenizi düzenli olarak değiştireceksiniz gold vs. almayacaksınız alacaksanızda direk asıl charınıza almayın yan char açın ona alın sonra aktarın sosyal medyada facebook,twitter,e-posta vs. oradaki mesajlara eklediğiniz kişilere dikkat edin charınıza birşey olma ihtimali yok gibi birşey ve indirdiğiniz oyunlara,şarkılara kısacası indireceğiniz şeylerede dikkat etmelisiniz tabi ki

Yukarı Alt