Arkadaşın çarı banlandı 100 yıllığına.Hemde 500 silk aldığı gün.Şimdi 3 sorum olacak.Yalnız dalga geçmeden cevap istiyorum.

1 - Bot kullanıyodu o yüzden olabilirmi ? (ben böyle düşünüyorum)

2- Paypaldan 1 gün içinde aynı kredi kartından, 2 farklı id ye silk almak istedik.Ona aldık.Sonra bana almak istedik uyarı verdi.O , bu yüzden ban yediğini düşünüyo.Sizce bu yüzden olabilirmi?

3-Banı açtırmanın yolu varmış.Gm ile temas etmek fln gerekiyomuş.Biz bu gm e nasıl ulaşabiliriz ?Bu arada server Poseidon.Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tşkler..

Paypal ile Ban ı açtırmak mümkün okudum bi yerde burdamı baska forum damı bilmiyorum ama. Surprised

paypaldan kaynaklanıyo benim arkininde silk aldığı içinmi ne banlandı

kardeş banlanma neden paypaldan kaynaklanıyor paypay hesabınız çalındı zannedip başkasına almanıza kızmıştır banlamıştır eğer car yüksek değilse yeni acın ama yüksekse gmlerle konuşman gerekiyor siteye giriyosun oradan mesaj yollama fln var bunu çar bilgileri ile yolluyorsun herşeyi şöle böle yanlışlık var diyosun ama nekadar doğru bilemem

saçma birşey paypaldan dolayı banlanmak gerçekten saçma ama doğruda olabilir bişi diyemiyecem mantıksal olarak saçma ama joymax'tan herşey beklenir o yüzden bişi diyemiyorum

gizhem demiş ki:
kardeş banlanma neden paypaldan kaynaklanıyor paypay hesabınız çalındı zannedip başkasına almanıza kızmıştır banlamıştır eğer car yüksek değilse yeni acın ama yüksekse gmlerle konuşman gerekiyor siteye giriyosun oradan mesaj yollama fln var bunu çar bilgileri ile yolluyorsun herşeyi şöle böle yanlışlık var diyosun ama nekadar doğru bilemem

Kardeş çar 40 üstü de adamın 500 silki gitti ona acıyom ben.Zor bela bu oyuna başlattığım bi arkadaş zaten.Çocuk iyice soğudu oyundan şimdi.Bende soğudum bu yüzden hatta.HAKANO nun dediği gibi mantıksal olarak saçma bişey.Yani silki vermezsin niye ban atarsın ki.Neyse bundan sonra ne yapcağımıza bakıcaz artık.Şimdi bu GMlerle nasıl irtibata geçip banı kaldırttırabiliriz biraz daha yardımcı olursan.Mesaj yollama bölümünü tam olarak bilmiyorum.Forum var oraya bıraksam bilgileri vs. faydası olurmu ki?

paypal hesabın verified değilse bu yüzden banlanma ihitmalin yüksek. Ben hesabım verified statüsünde. birçok hesaba yükledim ama banlanmadı. Başka serverlarda başka charların olabilir.. aynı serverda başka charın olabilir. Hepsine ayrı kredi kartı mı kullanacaksın? Tabiki hayır. Bence sen verified statüsüne bir bak. Eğer paypal hesabın verified ise kötü denk gelmişsin. Sorun bankadan da kaynaklanabilyior. Banka uyarı yolluyor geri ödeme için vs. vs.

Yukarı Alt