herkese selamlar;
arkadaşlar 106 lvl wizard çarım var. bugüne kadar hiç bir görev yapmadım (inventory genişletme görevleri hariç)

captan ivy görevi yapıp rapair hammerları ve zrek scrollları almam mlazım.

Görevi forumdan inceledim ve anladım nasıl yapılcağını.

sorum şu: bu görev bende samarkandaki hunter azası shadad da görünmüyor. yani ratchele götürmem gereken mektupları hiç alamıyorum ki götürebileyim.

p.s: çarımın ilk ve tek sahibiyim. daha önce görev yapılmamıştır. ayrıca bu görevi ala bilmek için öncesinde başka görevleri yapmak gerekir mi? gerekirse hangileridir? ilginize şimdiden tşk ler

kardeşim adam sana alamıyorum demiş sen hala link veriorsun mantıksız... link verme........................................

dikkati üzerine çekme görevi war onu yabdktan snra hunterciye gidp mektupları alın :)

kardes ben o dikkat gorevlerinin hepsini yaptım daha dogrusu goria gorevleri tam 7 tane ama elimde simdi ne var HİC ne yapmam gerekiyo o gorevlerden sonra

Arkadaşlar Oyunda H tuşuna basın. Karşınıza pencere gelcek. Ordan Quest kısmına tıklayın. Daha sonra orda Asya Minor göreevleri var. Onun içinde ivy görevleri. Sırayla tüm görevleri yapın. En sonuncusu ivy görevleri. bol şanslar.

10urhan demiş ki:
Arkadaşlar Oyunda H tuşuna basın. Karşınıza pencere gelcek. Ordan Quest kısmına tıklayın. Daha sonra orda Asya Minor göreevleri var. Onun içinde ivy görevleri. Sırayla tüm görevleri yapın. En sonuncusu ivy görevleri. bol şanslar.
hemen bakıyorum sonucu söylicem

Yukarı Alt