24gugyd.jpg

Öncelikle Bu Görev Yaklaşık 3 Saat Sürüyor.

- Resim Silinmiş.

1. Samarkand daki Hunter guild teki Shadad ile konusun ve mektupları alın..Bu mektupları Constantinople deki General Ratchele götürün...
REWARD:
21,000 Exp
2,700 Skill Exp
6,000 gold

sperator.png

- Resim Silinmiş.

2. General Ratchel den Ivy 1 görevini alın...İstanbuldaki Inn yazısının sağ tarafında Demetri diye bi eleman var ondan 2. sıradaki görevi alın...bu görevde 20 tane vine stalks getirmenizi isteyecek...Asia Minorda Haran Towers yazan yerin etrafında Evil Order Soldiers ları kesin size bıçak düşecek bunlardan..Yaklaşık 50 tane bıçağı topladıktan sonra Ponds Ruinse gidin ve topladıgınız bıçaklara sağ tıklayarak vine stalks ları elde edin...bende 49 tanede oldu sizi bilmem...20 tane vine stalks olduktan sonra bunları Demetriye geri götürün verin.
REWARD:
60,000 Exp
8,000 Skill Exp
15,000 gold

sperator.png

- Resim Silinmiş.

3. Demetriye geri gidince size 5 tane örümcek ağı verecek bunlarla Closier İmformant yakalayaaksınız...Asia Minor a gidin orada Amphitheatre da göreceksiniz bu canavarları...Kafasının üstünde ışık yanıyo bunların...Önce silahınızı çıkarın sonra canavara yakın bir yerde örümcek ağına sağ tıklayın yerde ağ açılacak canavarı ağın üstüne çekmeye çalışın yumruk atarak . 5 tane hakkınız var 1 taneyi çekerseniz yetiyor...İmformant ı yakaladıktan sonra yürüyerek Costantine doğru geri dönün ancak dikkatli olun çünkü 60 sn de bir bi tane Closier Guardian çıkıyo 15 tanesini öldürmeniz gerekiyo yolda gelirken..Bunun için toplam 30 dakikanız var....15taneyi öldürünce General Ratchele geri dönüp görevi verin....
REWARD:
24,000 Exp
2,800 Skill Exp
5 Repair Hammers

sperator.png

- Resim Silinmiş.

4. Exp / Item share party kurun ve en az 1 kişiyi alın partiye...Generalden Ivy 2 görevini alın...Bu görevle size 5 tane boynuz verecek bu boynuzları asia minor da Harans Tower, Cleopatra’s Gate and Amphitheater da sağ tıklayacaksınızve bi canavar çıkacak...onu kesin düşen poşeti alın...3 yerde de bunu yaptıktan sonra elinizde 3 tane poşet olacak( bu arada sadece bu yerlerin girişlerinde sağ tıklayabiliyosunuz) 3 tane poşeti topladıktan sonra Amphitheatree da Punisher diye bi canavar var onlardan mavi poşet düşene kadar onlardan kesin 5-10 dakika içinde düşüyo...poşet düşünce çantanızı açın ve sağ tıklayın... daha önce topladığınız 3 poşet 1 tane kırmızı bi anahtara dönüşecek...

Anahtarı aldıktan sonra Evil Order Fortress e gidin tam ortada durun ve yeni düşen kırmızı şeye sağ tıklayın.. Bir an için başka bir yere ışınlanacaksınız... ve 1 dakika içinde karşınıza Captain Ivy çıkacak..onu öldüreceksiniz tabiki..biraz zor ölüyor. 40 level altı olanlar bence denemesin bu görevi ....Ivy yi öldürünce bi tane poşet düşecek yine bu poşeti alın ve General Ratchele geri götürün...

sperator.png

Artık işlem tamam görevi bitirdiniz ve 20tane berserk scroll almaya hak kazandınız...

Dosyalar

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
SABİT LütFen Yararlı olucağını Düşünüyorum Mod lar bakarsa Sevinirim..
Kod:
SABİT LütFen Yararlı olucağını Düşünüyorum  Mod lar bakarsa Sevinirim..
Kod:
Kod:

Eline sağlık çok uğraşmışın belli keşke ben bu gorevi ilk yaparken bu rehberler olsaydı
12 saat aralıksız uğraştım anca yaptım :lol:

Ben Bunu yapmak için Baya zamanı aldı desem inanırsınız çünkü gerçekten emek harcadım..

Yukarı Alt