Maserati demiş ki:
Çok yakışmışta okan abi neden windless spear skilini kullanmıyorsun bence glaiverdaki en önemli skillerden birisi.

el yakma cold belki cold ile yeteri kadr yavaşlattığını kanısındadır veya kasarken kullandığı skillerdir sonuçta 76 skill i crit vurmatıkça diğer skillere göre az vuran bir skill :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Maserati demiş ki:
Çok yakışmışta okan abi neden windless spear skilini kullanmıyorsun bence glaiverdaki en önemli skillerden birisi.

o sence işte, sen hiç lvl 90 char kullandın mı ? haa dersen ki ff charım var o zaman bende açarım 8)

Çok vuruyomu 10 dk pvp yapacağın şeyler. Ben 95 olmak üzereyim yapıcam tırsıom çar Wizard-Bard :S

extraloob demiş ki:
Maserati demiş ki:

o sence işte, sen hiç lvl 90 char kullandın mı ? haa dersen ki ff charım var o zaman bende açarım 8)
ben evet 90 lv ff char kullandım hatta glaiver kullandım ki 1 yıldır da glaiver kullanıyorum 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Stephanos demiş ki:
TurKKillS___ demiş ki:
MiqcroXce demiş ki:
harbıden guzel olmusta benım tek anlamadım nıe grant namede
FckTheGod yazıo :S
Factory Company United Kingdom The God :beer: :thumbsup:
Bende Hedo Turkoglu .. :rolleyes1:

hmmm espri yaptın ama ucu bana dokundu o vakit bende devamını getireyeyim, o yazının anlamı başkasına değil sana ağır kaçar kaldıramazsın :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sormaa yaa balıkçımıyız savaşçımı belli değil neymiş ağ atacakmışız :D

Mojito

Ohh O zaman Daha Güzel olur Hayırlı olsun Abi Tekrardan Medusaları Görmek İsteriz:P

Yukarı Alt