Caps Online -80 Cap China |Drop System | İSRO System | Free Silk | Job Based |Wanted

 1. Reklam


  1. r1

 1. ghosthunter35

  ghosthunter35

  Kayıt:
  25 Şubat 2018
  Mesajlar:
  15
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  3
  [​IMG]


  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  Caps Of Legends Onlineilk kez 2017 senesindeCaps-SROisimli serveri ile açılan Silkroad Online Private serverdir. Açıldığı dönemde oldukça beğenilen server yüzlerce oyuncuya kısa sürede ulaşıp herkesin beğenisini kazanmıştır. Nihayet o gün geldi, özlem ve uzun bekleyiş sona erdi. Özlediğiniz uzun zamandır beklediğiniz Efsane serverCaps-SRO Online geri döndü! Dostu sevindirmeye düşmana korku salmaya geldik! Sen de bu maceradaki yerini al ve bu efsanenin bir parçası ol, böylesi 10 yılda bir gelir ancak kaçırıp pişman olma!

  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]


  Eski PvP Capeleri
  Belkide silkroad online tarihinin en büyük ikonlarından biri olan "Pvp Cape" özelliğine "Caps" sunucumuzda yer vermek istiyoruz. Bu özelliği aktive etmek için > A > PvP Status Window adımlarını izlemeniz yeterli olacaktır.

  [​IMG]

  Eski Exchange
  Exchange ekranını eski versiyonu ile değiştirdik, basit ve güzel.

  [​IMG]


  Eski Skillbar
  Skillbar'ı eskisiyle değiştirdik.Diğer serverlar gibi exp %si sorunu olmadan!

  [​IMG]

  Eski Alchemy
  Alchemy ekranını eski versiyonu ile değiştirdik.

  [​IMG]

  Harita Old Scholl
  80 Cap Uygun Map Ayarlandı.

  [​IMG]


  [​IMG]

  Buradan aldığınız kill’ler honor rank sıralamanızı belirler.
  İçeriye girdiğinizde otomatik cape takılır.
  Aynı char en fazla 2 kere puan verir.
  Günde 2 kere girilir.
  Event 10 dakika sürer.
  İçerde parti kurulmaz veya parti ile girilemez.
  Her kestiğiniz char’dan +1 puan alırsınız. Her öldüğünüzde -1 puan kaybedersiniz.
  Honor Rank puanınız 0’ın altına düşmez.
  15 Günde 1 Defa Sıfırlanır.


  NOT : Bu event 80 cap server’larda olmadığı için ve oyuna büyük heyecan kattığı için eklenmiştir.

  [​IMG]


  [​IMG]


  Elixir: Görünümleri Degiştirerek sizlere farklı bir server sunmak istedik.
  Stack: Alışverişlerinizin ve envanter yönetiminizin daha kolay olması adına oyun içerisinde bulunan bazı stackleri yeniden ayarladık.

  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  ♦1-7 DG NPC İtem
  1-7 DG İtem Arasında İtem'lere NPC'den 1 GOLD Karşılıgında Sahip Olabilceksin. NPC 'den Aldıgın İtemler Sos +3 FB İtem olcaktır.


  ♦8DG Clean İtem
  8DG İtem Grade Bildiginiz Üzere A Grade B Grade C Grade Olarak 3 Grup'dur Örnek (64 Spear 68 Spear 72 Spear ) Server'ımızda drop olmaktadır.


  ♦Oyundaki sox sistemi nasıl işliyor?
  Oyunda Orjinal olduğu gibi 3 türlü sox vardır.

  1.Seal Of Star
  Dropları kapalıdır. (C Grade İtemlerle Aynı degerlere sahıp oldugu için

  2.Seal Of Moon
  Seal Of Moon item'lar 64+ Tüm moblardan zor(İSRO) oranda drop olmaktadır.

  3.Seal Of Sun
  Seal Of Sun item'lar Server 1 Ay'ından Sonra Upgrade Sistemi İle Aktive Edilicektir.

  [​IMG]
  [​IMG]


  Kervan sisteminin daha kolay ve zevkli olması adına alımları ve satımları daha hızlı yapmak istiyoruz. Bu neden ile kervan slotlarını ve eşya stacklerini arttırıyoruz. Normal kervanlar 7 adet "SLOTA" sahip Speed Hızı ''6M" sahip olacaktır. Ayrıca kervan eşya stackleri 30.000 olarak ayarlanmıştır.

  Çoğu oyuncumuzun merak ettiği en büyük noktalardan biri olan kervan kazanç oranları ve değerlerini sizler ile paylaşmak istiyoruz. Aşağıda bulunan tabloya bakarak bu oranları öğrenebilirsiniz.

  Npc Alış NPC Satiş Kervan Satış Net Kazanç
  Jangan
  Donwhang 300M 200M
  Jangan
  Hotan 500M 400M
  Donwhang
  Hotan 300M 200M  Sahip olduğunuz mesleklere ve büyük kervan partilerine renk katacak özenli bir şekilde hazırlanan "Behemoth" sizler ile.Toplamda 8 adet slota sahip olan "Behemoth" elde ettiginizde Caravan Daha Zevkli Hale gelicektir.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Donwhang teleport noktasında bulunan "Special" npcsinden yeni, efektli ve özel bufflu suitlere ulaşabilirsiniz. Alacağınız herhangi bir "Job Suit" düzenli bir artış eğrisine sahip olarak sizlere Physical & Magical damage buffu verecektir. Her meslek seçimi için 4 farklı "Suit" bulunduğundan dolayı, bunları level suitler olarak düşünebilirsiniz. Örneğin Novice Trader Suit(1LV) - Expert Thief Suit(4LV) gibi. Aldığınız suitlerde levelları ile doğru orantılı bir şekilde artış miktarına sahip olacak "Physical ve Magical" bufflar şöyledir ; 1 level suitler için %1 , 4 level suitler için %4'lük bir hasar artışı elde edebileceksiniz. Ayrıca 4 level (EXPERT) suitlerde özel efektler bulunmaktadır. Ayrıca %4 güçlendirme etkilerine sahip olan "Job Suitler" tüm suitler str - int 1 içermektedir.

  Sahip Olabilmeniz için Arena Coin Ve 1B Gold Karekterinizde bulunması gerekmektedir.


  [​IMG]
  [​IMG]

  Wanted Sistem : Bir Pvp Sistemidir ve Sadece Job Modunda Çalışmaktadır.


  Wanted Sistemi : Wanted Sistemi nasil çalisiyor?
  Hunter&Trader ve thief giysileriniz ile kestiğiniz karakterler databasede kayitli kalmaktadir 10-20-30-40-50 'kill sayisina ulastiğinizda size wanted rutbesi vermektedir
  Bug yapilmamasi için ayni karakteri sadece 3 defa kesebilirsizin ve 80 level olmasi gerekmektedir


  Wanted Level 1 (10 Kill) : Hero Mode Sublieutenant : Verdiği bufflar : Physicial damage %1 Increase, Magical damage %1 Increase , Attack rate %1 Increase , Parry rate %1 Increase Alchemy probility %1 Increase , Lucky %1 Increase , Str 1 , Int 1


  Wanted Level 2 (20 Kill) : Hero Mode Grade Lieutenant : Verdiği bufflar : Physicial damage %2 Increase, Magical damage %2 Increase , Attack rate %2 Increase , Parry rate %2 Increase Alchemy probility %1 Increase , Lucky %2 Increase , Str 2 , Int 2


  Wanted Level 3 (30 Kill): Hero Mode Lieutenant : Verdiği bufflar : Physicial damage %3 Increase, Magical damage %3 Increase , Attack rate %3 Increase , Parry rate %3 Increase Alchemy probility %1 Increase , Lucky %3 Increase , Str 3 , Int 3


  Wanted Level 4 (40 Kill) : Hero Mode Lieutenant Senior Grade : Verdiği bufflar : Physicial damage %4 Increase , Magical damage %4 Increase , Attack rate %4 Increase , Parry rate %4 Increase Alchemy probility %1 Increase , Lucky %4 Increase , Str 3 , Int 3


  Wanted Level 5 (50 Kill): Hero Mode Marshall : Verdiği bufflar : Physicial damage %5 Increase, Magical damage %5 Increase , Attack rate %5 Increase , Parry rate %5 Increase Alchemy probility %1 Increase , Lucky %5 Increase , Str 3 , Int 3


  Wanted Level'iniz 5 level olup aldığınızın buff'un süresi dolduğunda kill sayınız 0'lanır ve baştan başlarsınız.  Serverımız'da Bulunup Vıdeo Ceken playerlardan duzenlenıp kırpılmıştır.


  [​IMG]


  [​IMG]

  ''Caps'' Projemizde Caravan Onemli Kılmak İçin God Bless Ekledik.God Bless Elde Etmenin Yolu Job 7 Level Oldugunda Restart Atmaniz durumda Karekterinize 3 Gunluk God Bless Verilcektir.

  NOT: 80 Cap Degerlerine uygun olarak eklenmıştır.


  [​IMG]

  [​IMG]


  • Orjınal Unıque sistemi aktiftir. 45 Dk Bir spawn olur.
  • Unıque Eliteleri Kaldırılmıştir.
  • Uniqleri Daha İyi hale getirebilmek için onlar Caps Box Ekledik.

  • Uniq Rank Pazar Günleri 23:59 Sıfırlanık Aktif olarak Hesaba Odul Aktarılır.
  Rank 1 : 30 TL
  Rank 2 : 20 TL
  Rank 3 : 10 TL  [​IMG] CAPS BOX
  Dmg Abs%10Scroll 1 Adet
  Dmg Ing%10Scroll 1 Adet
  İmmortal 1 Adet
  Astral 1 Adet
  Global Chat 1 Adet
  Arena Coin 1 Adet
  HP+2800 Scroll 1 Adet
  MP+2800 Scroll 1 Adet


  [​IMG]  [​IMG]

  Serverimize hem aktivite olması açısından hem de sun itemleri alternatif bir yol ile daha elde edebilmek adına Donwhang Job Cave Olarak Ayarlanmıştır. Donwhang Cave 'da hem kasma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz hem de oradaki uniqlerden SOX item drop etme şansınızı 2 katına cıkartarak eglencelı bır platform olusturuldu.

  Donwhang Job cave içerisinde bulunan 80Level Moblar ve Ozel Unıqlerı keserek içerisinde bulunan Ozel Drop sahip olabilirsiniz.

  [​IMG]
  [​IMG]  Battle arena sistemi, "Battle Arena Coinler" ile "Special" itemler alabilmeniz için 80CAP sunucumuza göre uyarlanmıştır. Ayrıca "Battle Arena" etkinliğinde aktif olan PC - Limit 1 olarak ayarlanmıştır. Ayrıca "Battle Arena" sırasında 300 saniyeden fazla hareketsiz kaldığınız zaman bu alandan dışarı atılmanızı sağlayacak bir sistemi oyunumuza entegre etmiş bulunmaktayız. Bu iki sistem ile birlikte "Battle Arena" saatleri arasında yapılan hileleri engellemeyi planlıyoruz. "Battle Arena" etkinliği sonuçlandığı taktirde ödül sistemi, kazanan takıma 5 adet ve kaybeden takıma 1 adet "Arena Coin" verecek şekilde ayarlanmıştır. Ayrıca "Battle Arena" etkinliğine katılmak için 80 level olmanız gerekmektedir.


  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]


  Capture The Flag Eventi, yani kısa adıyla event'in anlatımı ile karşınızdayım. Bu evente katılabilmek için 20 level üstü level olmanız gereklidir. Event olmadan 10 dakika önce notice olarak oyuncu ekranında gözükür, 10 dakika içinde bu evente kayıt yaptırıp girebilirsiniz. Eventte 20 dakika boyunca oyuncular Flag denilen event itemini kendi bölgelerinde tutmaya çalışır, event sonunda bayrak hangi takımın havuzundaysa o kazanır.

  Kil Başı: 1 Arena Coin
  Kazanan TAKIM Ödül:1 Arena Coin


  [​IMG]

  'Caps'' Online serverimiz'de Karkadan Unique Eklendik . Projemizin başında belirtigimiz gibi Old Scholl önem verdigim için Karkadan Silkroad Online'de Degeri yüksek olarak gördügümüz için oyuna entegre ettik.
  Karkadan Özel drop ve Sox item Ekleyerek Rekabet Ortamını Yaratmayı planladık.
  Donwhang Sehir Merkezınde bulunan Karkadan Arena 'dan Job Suıt Modunda Giriş Yaparak Karkadan Unıqiue Kesebilirsiniz.
  Spawn Aralıkları Günde 1 Defa.


  [​IMG]   
  Son düzenleme: 17 Aralık 2018
 2. ghosthunter35

  ghosthunter35

  Kayıt:
  25 Şubat 2018
  Mesajlar:
  15
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  3
 3. ghosthunter35

  ghosthunter35

  Kayıt:
  25 Şubat 2018
  Mesajlar:
  15
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  3