Cappadocia

Gözlemliyorum
sevinin Cappadocia düşmanları biz hala aynıyız ama siz aynı degilsiniz biz efsaneyiz sizler aciz insanlarsınız bizim dagılmamız sizin artık o serverde gevurlara karşı ezik kalmanız olacaktır

herzaman derim birlik olcaksın ama master benim demiyecek bizim gibi bir tutum sergileyecek
ama anlamadiğim kim neden sevincek ?

Küfürler olmasa Güzel Olabilirdi.Zaten Silkroadın Eski Tadı Yok Bende Bırakacağım Charı Satıyom.

bence turkler kaleyı almasın alınca sapıtıyorlar bence bız kendımızı su oyunda sukadar dusurmesek daha ıı olucak

Arkanıza bakmadan gittiniz, yazık oldu sizler için. Serverda 1 yıldır kale Türk'lerde yabancılarla birlik oldunuz yinede bir etkiniz olmadı. Her zaman birşeyler bahane edip en iyi olmaya çalıştınız ama serverın başında olan isimler

Golden_Army
Elite_Squad
WishMaster
Time_off gibi Türklüğü destekleyen ve sürekli onların en iyi yerlere getirilmesine ulaşan önderler yaptığı namlarla anıldı.

Arkamızda sen kaldın diye snamı bakacaktık kaleyi nasıl almışlar sonra ne yapmışlar hainler he sen neyi biliyonda konuşuyon öndermiş kendinizi ne sanıyorsunuz kaleyi beraber ldık ondan sonra hangi guildi sattılar çocuk bişey bilmiyosun konuşma gereksiz adamın canını sıkma Gaiaokok Cappadocia guildindeki adamları soymasa idi o kale 1 gün durmazdı türklerde

Cappadocia

Gözlemliyorum
Yav iki tane çocuğun lafına bakama boş ver Şimdi ne oluyormuş serverde Yabancılar her alanda üstünler gereksiz adam gereksiz laflar eder herkesi takacak olursak isimiz var

Cappadocia demiş ki:
Yav iki tane çocuğun lafına bakama boş ver Şimdi ne oluyormuş serverde Yabancılar her alanda üstünler gereksiz adam gereksiz laflar eder herkesi takacak olursak isimiz var

işte oLay bu... Bi gün Geri Dönerseniz bende katıLMak isterim sizLere
Valhalla
Endorphine
XType

Yukarı Alt