S.Alkm Öncelikle Arkadaşlar SRO ı Silip Tekrar Yükledim Start Gelmemeye Başladı Silkroad ın Sitesini Dahi Açmıyor 10 Dk Bekledim Sayfa Göntülenemiyo Bile Demiyo Arkadasından Msn de "8100306" Hatası Başladı Ne Yapacağım Bilmiyorum Yardım Lütfen

Acaba Birisi Bilgisayarım/C:/Windows/system_32/drivers/ets klaösründeki host ve msn.host dosylarını upload edip buraya koyabilirmi

belirsizzzzz

Aileden
Hip3R_DreaM demiş ki:
S.Alkm Öncelikle Arkadaşlar SRO ı Silip Tekrar Yükledim Start Gelmemeye Başladı Silkroad ın Sitesini Dahi Açmıyor 10 Dk Bekledim Sayfa Göntülenemiyo Bile Demiyo Arkadasından Msn de "8100306" Hatası Başladı Ne Yapacağım Bilmiyorum Yardım Lütfen
bu yeter sanırım

ata Kodu 81000306 : Hizmetten veya Internet bağlantınızdan kaynaklanan bir sorun nedeniyle şu anda Messenger oturumunuzu açamıyoruz. Lütfen Internet'e bağlı olduğunuzdan emin olun.

Durumu çözmenize yardımcı olması için aşağıdaki adımları deneyin:

1. Internet'e bağlı olduğunuzdan emin olun.
2. MSN Messenger'ın en son sürümünün yüklü olduğundan emin olun.
3. İşletim sisteminiz için kullanılabilir olan en son güncelleştirmeleri yüklediğinizden emin olun.
4. Microsoft® Windows® işletim sistemleri için, Microsoft® Windows® Update web sitesine gidin.
5. Güvenlik duvarı kullanıyorsanız, MSN Messenger'a güvenlik duvarı üzerinden tam erişim izni verildiğinden emin olun.
6. Daha fazla bilgi için güvenlik duvarı belgelerine bakın.
7. MSN Messenger için Gelişmiş Bağlantı ayarlarını doğrulayın.

Not : Bilgisayarınız bir kurumsal ağın parçasıysa, ağın MSN Messenger hizmetine erişmeye izin verdiğini doğrulamak için ağ yöneticinize başvurun. Çevirmeli bağlantı kullanıyorsanız, bağlantı zaman aşımına uğruyor olabilir. Daha sonra yeniden bağlanmayı deneyin.

BaTTeRST demiş ki:
Hip3R_DreaM demiş ki:
bu yeter sanırım

ata Kodu 81000306 : Hizmetten veya Internet bağlantınızdan kaynaklanan bir sorun nedeniyle şu anda Messenger oturumunuzu açamıyoruz. Lütfen Internet'e bağlı olduğunuzdan emin olun.

Durumu çözmenize yardımcı olması için aşağıdaki adımları deneyin:

1. Internet'e bağlı olduğunuzdan emin olun.
2. MSN Messenger'ın en son sürümünün yüklü olduğundan emin olun.
3. İşletim sisteminiz için kullanılabilir olan en son güncelleştirmeleri yüklediğinizden emin olun.
4. Microsoft® Windows® işletim sistemleri için, Microsoft® Windows® Update web sitesine gidin.
5. Güvenlik duvarı kullanıyorsanız, MSN Messenger'a güvenlik duvarı üzerinden tam erişim izni verildiğinden emin olun.
6. Daha fazla bilgi için güvenlik duvarı belgelerine bakın.
7. MSN Messenger için Gelişmiş Bağlantı ayarlarını doğrulayın.

Not : Bilgisayarınız bir kurumsal ağın parçasıysa, ağın MSN Messenger hizmetine erişmeye izin verdiğini doğrulamak için ağ yöneticinize başvurun. Çevirmeli bağlantı kullanıyorsanız, bağlantı zaman aşımına uğruyor olabilir. Daha sonra yeniden bağlanmayı deneyin.
Buda Dahil Bi Dünya Yol Denedim Yetmedi :S mALESEF İlgilendiğin İçin Teşekkür Ederim

http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=233&t=44909&hilit=

işte arkadaşım burdan msn sorununu çözebilirsin konuya bi teşekkür yeter extraokk
ayrıca bu konu sabitlensin diye okadar söylüyorum kimsenin salladığı yok hergün binlerce insan bu msn açma sorununu yaşıyor konuyu sabitleyin diyorum boş havaya konuşuyorum benim haricimde herkes konu açınca sabitleniyor ama bana gelince tık yok birinin tavuğuna kışt falanmı dedim anlamadım gitti detective

Şaka Dimi Bu Bilmiyoduk Sanki :S Güldürme Adamı Be Kardeşim Hangi Admin Bu Konuyu Sabitler Soruum Açık Ve Net :S

lan sen gerizakalımısın sanane sen sorunun çözdünmü ona bak adamı hasta etme nekadar gıcık adam var yaa ulan iyiki mod değil çok adam banlardım!!!!!

Hip3R_DreaM demiş ki:
Şaka Dimi Bu Bilmiyoduk Sanki :S Güldürme Adamı Be Kardeşim Hangi Admin Bu Konuyu Sabitler Soruum Açık Ve Net :S

ya birader adam yardım ediyorum topic veriyorum sorununu çözsün diye dalga geçiyor benle ne hatır bilmez hiçbişeyden anlamayan adamlar bunlar yardım ediyorum yaw yardım başka ne yaptım adam sorununu çözüyor teşekkür edeceğine alay ediyor konuyla ne diyim allah akıl versin paylaşımdamı yapmayalım bilmiyorumki valla artık buraya bişeyler katmak gelmiyor içimden okadar muhalefet adam varki anlatamam Evil or Very Mad

Yukarı Alt