Kulübümüzün Mali Genel Kurulu sürpriz bir açıklamayla başladı. Maslak Sheraton Otel'de gerçekleştirilen mali kurulda açılış konuşmasını Başkan Özhan Canaydın yaparken, önce 6 yıllık icraatlarını özetleyen Canaydın, daha sonra salonda alkış tufanı kopacak konuşma yaptı.Canaydın "Sıhhatim yerinde ve her görevi yürütebilirim. Ancak, bu kongrede artık aday değilim. Hakkınızı helal edin" dedi.

Bunun üzerine mali kongrede bütün üyeler Canaydın'ı ayakta alkışladı. Başkan adaylarından bir ricada bulunan Canaydın şu sözleri de sarfetti: "Şu anda futbolda lideriz. Basketbolda ise iyi gidiyoruz. Bu istikrarlı dönem bozulmadan Galatasaray'a yakışır güzel bir seçim yaşamalısınız".

Duygu dolu anların yaşanmasının ardından mali genel kurula devam edildi.

oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Allahım Gs için en hayırlı haber Ben bir Fb lyim o kdr çok sevindimki anlatamam fıtbol buya 50 yaş üstü adamı hiç bir yere almıyacan :mrgreen:

The_DifferenT demiş ki:
Allahım Gs için en hayırlı haber Ben bir Fb lyim o kdr çok sevindimki anlatamam fıtbol buya 50 yaş üstü adamı hiç bir yere almıyacan :mrgreen:
1.cisi fıtbol deil Futbol 2.cisi 50 yaş üstü olabilir ama adam gibi adam sen ona bak

By__dRaCuLA demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
1.cisi fıtbol deil Futbol 2.cisi 50 yaş üstü olabilir ama adam gibi adam sen ona bak
auahuasuahusa adam gibi halde sizi bu hale getirdiyse artık ben adan olmuyan haldeki gs nin durumunu hayal edemiyom

The_DifferenT demiş ki:
By__dRaCuLA demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
auahuasuahusa adam gibi halde sizi bu hale getirdiyse artık ben adan olmuyan haldeki gs nin durumunu hayal edemiyom
3.cüsü Türkçe öğren bişi anlamadım

Yukarı Alt