- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Durup Düşünmek Zor Mu Sizce _?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ciqlet demiş ki:
hacım supersın sabıt please ders olsun ders

insan şu yazıyı okuduktan sonra please demez değil mi ?
az da olsa ibret alır ve türkçe konuşur.öyle değil mi ?

yazıya gelince çogu bilgi dogru fakat bu sununun biraz fazla muhafazakar biri tarafından yapıldıgına adım gibi eminim.
o oryantal star falan.ne yapalım kapanalım mı hepimiz ?
dansöz oynatma arap kültüründe vardır.ki hiç sevmedigim bi olay.
başkasının kültüründen etkilenme..
tamam o bekaret tartışması saçmaydı ama hülya avşar orda çok dogru şeyler söyleyip kadın - erkek eşitsizligine dikkat çekti (istemeden de olsa).
biliyoruz salak bi kadın fakat dogru konuştu orda..

bizim hükümetimiz yabancıya satıyor topraklarımızı pare pare.
dindar görünümünü veren yeşil sermaye yabancıya çalışıp ülkemi bölüyor.
bunları görünce ibret almıyosun da binbir gece adlı salak diziyi görünce mi ibret alıyosun diye sorarlar adama.

uyuşturucu,esrar konusunda katılıyorum fakat tekrar söylüyorum.
bu sunuyu hazırlayan insanın düşüncelerini kavradım ve de tasvip etmiyorum

bence cok abarti war ne sito bunalr herkes kapali gezsin herkes ayran icsin fln mi bana sacma geldi ayri ataturkte sirozdan ölmüştü

Şahsen bana saçma geldi

Atam izindeyiz,hepimiz sirozdan öleceğiz diyen gençlik
Sonrada kötü yanlarını eleştren saçma diyen gençlik...

zeybekoglu demiş ki:
sonuna kadar okudum şimdi kraliçe denen o o... nın savaş gemisi 1915 te bunu yapamadı ama şimdi İstanbul'a o savaş gemisi demirledi çok yazık çook

Cok ynalis bi bakis acisi bence sonucta tayyeap de ingilterye gitse korumalarla gezmicek mi gezecek ki Kralice su an tayeapten 100000000000 kat daha onemli bi insan o kdr korunmasi onemli sonucta suikast riski cok yuksek olan birisi ki zaten sukiast yapmak istien biri icin turkiye rahat bi ulkedir ingiltereye oranla

MakmeN demiş ki:
zeybekoglu demiş ki:
sonuna kadar okudum şimdi kraliçe denen o o... nın savaş gemisi 1915 te bunu yapamadı ama şimdi İstanbul'a o savaş gemisi demirledi çok yazık çook

Cok ynalis bi bakis acisi bence sonucta tayyeap de ingilterye gitse korumalarla gezmicek mi gezecek ki Kralice su an tayeapten 100000000000 kat daha onemli bi insan o kdr korunmasi onemli sonucta suikast riski cok yuksek olan birisi ki zaten sukiast yapmak istien biri icin turkiye rahat bi ulkedir ingiltereye oranla
Türkiye'ye gelmeden önceki bir röportajında kraliçe der ki :
"Gazeteci:Türkiye hakkında ne düşünüyorsunuz?
Queen 2nd Elizabeth:Türkiye'mi errr Türkiye yanlış hatırlamıyorsam Kraliyetimizin hala sömürgesi!!!!!!!!! olan bi ülke orada kendimi Britanya'da gibi hissedeceğim.
Gazeteci:Pekala Türkiye'de Kuran dinleyeceğiniz doğrumu?
Queen 2nd Elizabeth:Kuran zaten bir ............................................ (burdan sonrasını yazmaya içim elvermiyor)
Gazeteci:Türkiye'nin başbakanı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Queen:Amerikan kuklası" der.. şimdi bana bu bakış açısının neresi yanlış söylermisin?

bnde bu powerpoint olark wardı uzun zmn önce.. güsel bşi ama sacma olan yerleri de war..

zeybekoglu demiş ki:
MakmeN demiş ki:
zeybekoglu demiş ki:

Türkiye'ye gelmeden önceki bir röportajında kraliçe der ki :
"Gazeteci:Türkiye hakkında ne düşünüyorsunuz?
Queen 2nd Elizabeth:Türkiye'mi errr Türkiye yanlış hatırlamıyorsam Kraliyetimizin hala sömürgesi!!!!!!!!! olan bi ülke orada kendimi Britanya'da gibi hissedeceğim.
Gazeteci:Pekala Türkiye'de Kuran dinleyeceğiniz doğrumu?
Queen 2nd Elizabeth:Kuran zaten bir ............................................ (burdan sonrasını yazmaya içim elvermiyor)
Gazeteci:Türkiye'nin başbakanı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Queen:Amerikan kuklası" der.. şimdi bana bu bakış açısının neresi yanlış söylermisin?
pek inandirici gelmedi ne diim

Yukarı Alt