BF2 devri kapandı kapanalı yeni oyun arıyorduk işte size yeni oyun, gidip dvd sini alın yada netten indirin birlikte Call of Juarez yapalım. Gayet güzel oyun hatta Tunngle üzerinden yaparken daha fazla insanda gelebiliyor. Tunngle hamachi tarzında birşey ama daha değişik, daha gelişmiş... Velhasıl hepinizi bekliyorum Call of Juarez 2'ye, gelinde birlikte kalabalık oyunlar yapalım :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
screamadle demiş ki:
BF2 devri kapandı kapanalı yeni oyun arıyorduk işte size yeni oyun, gidip dvd sini alın yada netten indirin birlikte Call of Juarez yapalım. Gayet güzel oyun hatta Tunngle üzerinden yaparken daha fazla insanda gelebiliyor. Tunngle hamachi tarzında birşey ama daha değişik, daha gelişmiş... Velhasıl hepinizi bekliyorum Call of Juarez 2'ye, gelinde birlikte kalabalık oyunlar yapalım :)

hemen gidip raflardan satın alayım :muck:

wait me hun :starving:

Prada

Şu kar kalkana kadar oynayalım bari hava buzzzz :P Floryada oyun satan yer neresi var ki çıkıp ben bi ortamı kolaçan edeyim olmadı bakirköye inerim ^^

Biz kuzenle oynayıp duruyoruz, arada 2 adam geliyor 4-5 kişi oynuyoruz falan :) gelinde birlikte yapalım oyunları keyifli gerçekten ^^ bi grup lawman oluyor bankayı stables'ı falan koruyor, bi grup kovboy olup bankayı patlatıp stables'ı alıp kasabadan kaçmaya çalışıyor lol fazla olmasada 5-6 bölüm çeşidi var ama değişik oyun stilleride var gelmelisiniz bence =P

Yukarı Alt