joysro

Kayıt
12 Kasım 2007
Mesajlar
308
Beğeniler
0
Şehir
Güneşin battığı yerde
geym
Activision'dan dört yeni oyun yolda.

Bugün Activision'dan gelen yeni açıklamalara göre dört tane yeni oyun yolda ve hepsi de şimdiye kadar gördüğümüz fikr-i mülklerin devam oyunları niteliğinde. Bunlardan en önemlisi, Call Of Duty: Modern Warfare 2. CoD serisine her yıl yeni bir halka ekleniyor ve dönüşümlü olarak Infinity Ward ile Treyarch geliştiriyor bu oyunları. Bu sefer sıra, serinin yaratıcısı olan Infinity Ward'da. World At War'un aksine İkinci Dünya Savaşı dönemine geri dönmeyecek oyunda, Call Of Duty 4: Modern Warfare'in devamını oynayacağız. Oyun 2009'un sonbaharında piyasaya sürülecek.

Duyurulan bir başka proje ise Tony Hawk serisinin yeni oyunu. İşin şaşırtıcı kısmı oyunu bilgisayarlarda klavye, konsollarda ise oyun çubuğuyla oynamayacak olmamız. İsmi Tony Hawk's Adrenaline olarak açıklanan oyun, bir kaykay ile beraber gelecek ve tüm hareketleri özel olarak hazırlanan bu kaykayın üstünde yapacağız. Oyunun PC, Xbox 360 ve Playstation 3 platformlarında çıkması bekleniyor. Kutudan bir sağlık sigortası çıkıp çıkmayacağı ise muğlak.

Yetmiyor, iki tane de yeni yarış oyunu geliyor. Geçtiğimiz aylarda Activision tarafından satın alınan ve Project Gotham Racing'in yapımcısı Bizarre Creations'ın geliştirdiği ilk oyunu "Forza Motorsports, Mario Kart ile buluşuyor" diye tanımlıyor Activision. İkinci oyun ise, filmlerle bir ilgisi olmayan James Bond temalı bir yarış oyunu.
 
Yukarı Alt