1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Call Of Duty Ghost - Tanıtım


 1. Saian S.S

  Saian S.S gamer

  Kayıt:
  16 Nisan 2007
  Mesajlar:
  4.149
  Beğenilen Mesajlar:
  5
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  Patron
  Şehir:
  Yeşilpınar
  [​IMG]


  Call of Duty, Ghosts ile yeni bir dünyaya adım atıyor.

  "Bir zamanlar" yok benim için. Kimse için yok aslında. Eskiler, verimli topraklar, lezzetli yemekler, güzel olduğu söylenen her şey. Onlar, sen, ben... Hiçbirimiz yok. Hiç olmadık, olmaya da izin vermeyeceğiz gibi. Evet, kendi kendimizi yok ediyoruz. Var olan yegane şeyler, savaşlardı. Dün, bugün, her zaman savaşlar vardı. Barışlar sadece yeni başlangıçlar öncesi birer moladan, yeniden güç toplamaktan ibaretti.
  "Ama dalga sesleriyle huzur veren sahil kasabaları, dağlarda huzurla inşa edilen ahşap evler vardı" diyor bazıları. Bir şey diyeyim mi? Onlar da yoktu, hepsi birer illüzyondu, gözlerimize indirilen devasa bir perdeydi. Bizi oyalamak için.
  Teknoloji gelişti, silahlar, saldırı yöntemler de öyle ve savaşlar sürdü, sürdü, sürdü... Şimdi tek fark, artık o dev perde kalktı, ilizyonlar bitti ve savaş daha da büyüdü. Artık belli bölgelerde değil, tüm dünyada hakimiyetini gösterdi.
  Öyle veya böyle, elbet öleceğiz. Bu şiddet, düşmanlık niye?  [​IMG]

  Görev yine bizi çağırıyor
  Call of Duty... Yola ilk çıktıklarında, "Medal of Honor ekibinden ayrılan 22 kişinin kurduğu yeni stüdyo" olarak gösteriliyordu Infinity Ward. İlk Call of Duty'nin üzerinden 10 yılı aşkın süre geçti ve Call of Duty, an itibarıyla video oyun tarihinin en çok kâr getiren FPS serilerinden bir tanesi, belki de en kârlısı. "Call of Duty 1'i geliştirirken Medal of Honor'dan daha iyi bir oyun yapmak amacıyla yola çıkmıştık" diyordu yapımcılar, ama serinin bugünlere gelip bu kadar büyüyeceğini belki de hiçbirimiz tahmin etmiyorduk. Serinin şimdilik son durağı olan Ghosts ise, yeni nesil konsollara adım atan ilk Call of Duty oyunu olarak oyun tarihinde yerini aldı. Peki, bu oyun nasıl bir oyun?

  Yepyeni bir dünya, yeni karakterler ve hikaye
  Call of Duty: Ghosts, alınmış cesur bir karar ve seçilen zor bir yol. "İsteseydik, Modern Warfare serisini devam ettirebilirdik. Senaryo, dünya ve karakterler zaten hazır olacağından, işimiz de kolaylaşırdı. Ancak biz kolaya kaçmak istemedik ve zor olanı seçerek yeni bir dünya, yeni bir hikaye ve yeni karakterler hazırladık. Call of Duty: Ghosts, önceki Call of Duty oyunlarından tamamen bağımsız, yeni bir dünyanın ta kendisi."   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015