1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Call of Duty: Black Ops


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.413
  Beğenilen Mesajlar:
  354
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.
  Call of Duty: Black Ops


  İnsanlar neden savaşır? O denli derin ve açığa çıkmayı bekleyen duyguların nedeni nedir? Eminim bunun bir çok sebebi vardır. Şeref, haysiyet, vatan sevgisi, çıkar çatışmaları, aşk, çekememezlik,toprak hırsı, büyüme isteği ve intikam..... Bu listeye daha fazla neden eklemek istersek, eminim satırlar boyunca bu yazıyı uzatabiliriz. Nedeni ne olursa olsun savaşmak şüphesiz kötü bir şey. Buna rağmen acı ama gerçek olan nokta ise savaşmanın insanın doğasında olduğudur. Nitekim ezelden beri gerek şahit olduğumuz, tarih kitaplarında veya bilmediğimiz dönemlerde, hatta masal ve hikâyelerde bile savaş, hikâyenin baş unsurlarından birisi olmuştur.

  Deminde dediğim gibi insanın doğasında olduğundan mıdır bilinmez ama yapılan filmlerde veya oyunlarda savaş unsurunun olması, o yapımı daha ilgi çekici kılmaya devam ediyor. Savaş oyunu denince de aklımıza gelen ilk isim ise tabi ki Call of Duty serisi oluyor.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Call of Duty: Black Ops oldukça sağlam bir şekilde geliyor. Gösterilen videolara ve açıklanan özelliklere bakacak olur isek Treyarch’ın omzundaki bu ağır yükün altından başarı ile kalkabileceğini söyleyebiliriz. Artık bir fenomen haline gelen seri Black Ops’la daha da yükselecek gibi gözüküyor. Kısacası uykusuz gecelere hazır olun...
   
 2. xcorelli

  xcorelli rank8

  Kayıt:
  14 Kasım 2008
  Mesajlar:
  3.133
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Hayat Nereye Suruklerse..
  guzele benziyor deniyecegim
   
 3. Mc Enjoy B

  Mc Enjoy B rank8

  Kayıt:
  7 Kasım 2007
  Mesajlar:
  882
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  İstanbul
  Oyun çıktı ancak avrupada satışlarına başlandı bir COD fanatiği olarak merakla bekliyorum bu oyunu.