Midbroke

Bilgiliyim
* Oyun hakkında sormak istediğiniz sorularınızı buraya yazabilirsiniz , elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışacağım .

Bende cod4 var indirdiğim yamalar 1.6 ve 1.7
Cd key orginal olmadan cod 4 multi oynanabilir mi?
Bu mümkünse nasıl yapacağımızı adım adım yazabilirmisin. Teşekkürler :wink1:

Midbroke

Bilgiliyim
Shooter demiş ki:
Bende cod4 var indirdiğim yamalar 1.6 ve 1.7
Cd key orginal olmadan cod 4 multi oynanabilir mi?
Bu mümkünse nasıl yapacağımızı adım adım yazabilirmisin. Teşekkürler :wink1:
Öncelikle Call of duty 4 cd keyin orjinal değilse sadece Türk sunucularına girebilirsin . Türkiye haricinde başka ülkelerin sunucularına giremezsin yani . Önce Cod4 ü kur , crack'ini yap ondan sonra 1.6 ' yı kur kurulum bittikten sonra 1.7 ' yi kur .Oyuna gir options / multiplayer optionstan punbuster'i yes yap . Sonra evenbalance.com 'dan Cod4 punkbusteri indir . Punkbusteri bir klasöre at , sonra çalıştır . Önce bi update yapar update i varsa ondan sonra add game de Call of duty 4 seç . Check for updates butonuna tıkla oyunu punkbustere göre ayarlasın . Ondan sonra xfire veya oynasana.com aracılığı ile istediğin servera girebilirsin .

E0N

rank8
actIII bölümüne geçerken hata raporu gönder-gönderme hatası veriyor ama diğer bölümlerde öyle birşey vermior sebebi nedir ve çözümü??

Midbroke

Bilgiliyim
KoTS0W_KiLL demiş ki:
actIII bölümüne geçerken hata raporu gönder-gönderme hatası veriyor ama diğer bölümlerde öyle birşey vermior sebebi nedir ve çözümü??
Önce save dosyanın yedeğini al . Oyunu kur sonra son güncellemeleri yap . Crack'ini de yaptıktan sonra deneyip bana durumu bildir..

Doğum gunumde alınan bi cod 4 orjinal key var doğal olarak modu 1.0 yenı modlar ındırebilirsem herhangi bir yanlışlıkta oyun bozulurmu :D yada eski girdiğim sunuculara girememe durumu olurmu ??

Yukarı Alt