Bende cod1 in cdsi var yükledim 1.5 patchınıda yaptım multi oynamak istiyorum ancak hangi servere girersem gireyim cd key hatası veriyor cd keyi deistirdim olmadı

Bazı arkadaslarım türk serverlerine gir düzelir diolar ama ortada türk serveri yok...

xfireden de girsem normalde girsem olmuyr çözüm plz

Unstopable demiş ki:
Bende cod1 in cdsi var yükledim 1.5 patchınıda yaptım multi oynamak istiyorum ancak hangi servere girersem gireyim cd key hatası veriyor cd keyi deistirdim olmadı

Bazı arkadaslarım türk serverlerine gir düzelir diolar ama ortada türk serveri yok...

millet 4 oynuyo sen halan 1 desin ya :mrgreen:

Unstopable demiş ki:

çözümü bilen yok kaydı sana zuahha killed ceberus

Beijo

Bilgiliyim
xfire ile türk serverlerine bağlanabilrisin cdkey hatasıda serverlerın orj cdkey istemesinden kaynaklanıyordur yada senin ping yüksek oldugu için oyuna almıyordur...

SonSAHNE

Bilgiliyim
şöyle anlatayım. CD orjinal olmadığı için veya türkiye'nin internet hızıyla diğer ülkelerin internet hızının denk olmamasından giremiyor olabilirsin Wink

Beijo

Bilgiliyim
S0NS4HN3 demiş ki:
şöyle anlatayım. CD orjinal olmadığı için veya türkiye'nin internet hızıyla diğer ülkelerin internet hızının denk olmamasından giremiyor olabilirsin Wink
arkadaş türkçeye çevirmiş... :mrgreen:

bana çözüm lzm xfirede türk serveri yok cod1de :lol: cod4 den sıkıldım bu arada cod4 Nick name TH |Theilker 55Lv Vs yapılır :mrgreen: :mrgreen:

SonSAHNE

Bilgiliyim
cs 1.6 oyna daha iyi. birde cod4 de lvlde mı varmış yaw Rolling Eyes

Beijo

Bilgiliyim
lvl varda normalda maç serverlerınde lvl ile alakası olmuyor yanı herkez 1 lvl lvl eşit olarak maçlar yapılıyor...

Beijo

Bilgiliyim
Unstopable demiş ki:
bana çözüm lzm xfirede türk serveri yok cod1de :lol: cod4 den sıkıldım bu arada cod4 Nick name TH |Theilker 55Lv Vs yapılır :mrgreen: :mrgreen:
illa xfire ile oynicak degilsin ya şu programı indir
http://www.hlsw.org/index.php?page=down ... &id=latest
programı actıgında üstte İp yazan yer var oralara aşagıdakı ipleri cod1.5 serverleri cıkıcaktır...
212.175.23.118:28960
212.175.23.114:28960
212.175.23.118:28960

çalışacagını pek sanmıyorum millet cod1.5'i bırakalı çok oldu ama bu serverler nostaji yapmak amacıyla acılmsıtı su an elimde program olmadıgı için deneyemiyorum...eğer ipler çalışmassa söyle yenilerini bulurum...

Beijo

Bilgiliyim
tmm cod4 den sıkıldın da cod2 oyna bari cod1 nedir yaw... :mrgreen:

Yukarı Alt