2 gündür google charome,winrar we bir çok porgramda windows çalışmayı durdurdu diye hata alıyorum silip tekrar yüklediğimde düzeliyo ama biraz sonra yine aynı hatayı alıyorum :?:

h2o

rank8
1. C:\Windows\System32 klasörüne geçiniz.
2. Dosyaların bulunduğu üst kısımda Ad,Değiştirme Tarihi,Tür ve Boyut sıralama seçeneklerinden türü seçin ve Denetim Masası Öğesi olarak sıralanmış olan cpl uzantısına sahip dosyaları görün.
3. Buradaki dosyaların çoğu Windows kurulumunda geliyor. Windows ile birlikte gelmeyenleri silerek sorunu aşacağız. Windows ile birlikte gelenlerin sıralı listesi:
* appwiz.cpl
* bthprops.cpl
* collab.cpl
* desk.cpl
* Firewall.cpl
* hdwwiz.cpl
* inetcpl.cpl
* infocardcpl.cpl
* intl.cpl
* irprops.cpl
* joy.cpl
* main.cpl
* mmsys.cpl
* ncpa.cpl
* powercfg.cpl
* sysdm.cpl
* TabletPC.cpl
* telephon.cpl
* timedate.cpl
* wscui.cpl

Gördüğünüz gibi çözüm basit. Şimdi Denetim Masası veya Ağ ve Paylaşım Merkezine girerek çalıştığını doğrulayabilirsiniz.

vay be ne kadar zekisiniz ya google a yazın cıkanı buraya kopyala yapıstır.. Ben zaten google'da aramadım hatamı direk buraya yazdım :s 6 kere format bile attım hiç bişey düzelmedi :S

viewtopic.php?f=280&t=202344
Burda bir arkadaş açmış seninkine benzer bi hata oraya yazmıştım dene sende

TuRKs41 demiş ki:
Önceden bende bu hatayı alıyodum en az 10-15 kere format atmışımdır çözmek için herşeyi yaptım ama olmamıştı ve sorun yüklediğim bir driverden kaynaklıydı.Format at ve driverleri tek tek sırayla yükle 1 driveri yükledikten sonra oyunu açmaya çalış hata yoksa devam et hata hangi driverden kaynaklandığı belli olacaktır.Ben sorunu böyle çözmüştüm belki seninde işine yarayabilir denemende fayda var :thumbsup:

TuRKs41 demiş ki:
viewtopic.php?f=280&t=202344
Burda bir arkadaş açmış seninkine benzer bi hata oraya yazmıştım dene sende

TuRKs41 demiş ki:
Önceden bende bu hatayı alıyodum en az 10-15 kere format atmışımdır çözmek için herşeyi yaptım ama olmamıştı ve sorun yüklediğim bir driverden kaynaklıydı.Format at ve driverleri tek tek sırayla yükle 1 driveri yükledikten sonra oyunu açmaya çalış hata yoksa devam et hata hangi driverden kaynaklandığı belli olacaktır.Ben sorunu böyle çözmüştüm belki seninde işine yarayabilir denemende fayda var :thumbsup:
Driver'ları win7 otomatik olarak yülüyo :S

emreural demiş ki:
Driver'ları win7 otomatik olarak yülüyo :S
1 sene felan oldu vistaydı o zaman benimki summer6: Ama win7 bütün driverleri kendi yüklemez ekran kartı wireless driverlerine felan yükler

Yukarı Alt