merhaba arkadalar ben sitede yeniyim vip olmak istiyorum bi kaç çalısma koyıyım yeterli bulmazsanız bişeyler daha yapmaya çalısırım...

Bu ustama :lol:
-Resim Silinmiş.

Buda Bana

-Resim Silinmiş.

Buda Tüm Exttraloob Ailesine

-Resim Silinmiş.

Walwaper alt postlarda

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Jigsaw

Aileden
Yenisin aramıza hoş geldin bak yavaş yavaş tanımaya başlamışsın bizleri. Ronin sitemizin PS hazinesidir, yalakalık yapıp bilgilerini kapmaya bakacaksın. Pennywise için de geçerli. Bana bulaşma çok üşengecimdir. :mrgreen: Tekrar hoş geldin..

Morwena

Buralıyım
Jigsaw demiş ki:
Yenisin aramıza hoş geldin bak yavaş yavaş tanımaya başlamışsın bizleri. Ronin sitemizin PS hazinesidir, yalakalık yapıp bilgilerini kapmaya bakacaksın. Pennywise için de geçerli. Bana bulaşma çok üşengecimdir. :mrgreen: Tekrar hoş geldin..
Katılıyorum :lolmuch:

bunlar vip olmaya yetmez çok basit çalışmalar cunku kendini geliştirmen gerek ha eğer vip oluyum o ara kendimi geliştiririm zaten dersen o başka Wink

Pennywise demiş ki:
bunlar vip olmaya yetmez çok basit çalışmalar cunku kendini geliştirmen gerek ha eğer vip oluyum o ara kendimi geliştiririm zaten dersen o başka Wink
kendimi gelistiriiyorum bundan emin olabilirsiniz...vip olursam buda bana doping gibi olur :lol: yavaş yavaş ögreniyoz sizlerin yardımıyla..yaparsanız simdiden emin olun kendimi gelistiriyorum sagolun

üste imza seklini koydum buda walwaper sekli ben cok sevdim inş. sizde begenirsiniz Rolling Eyes

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Jigsaw

Aileden
Lyliand tarafımdan uzaklaştırılmıştır. Nacru olduğu için zaten ilk mesajında VIP vs. bütün siteyi bilmesi ilginç gelmişti. Ronin'e usta falan. Sonra Nacru olduğunu tespit ettik ve boom headshot.. :mrgreen:

Yukarı Alt