Arkadaşlar bazı arkadaşlarda bıcak hilesi var galiba heryerden vuruyor anlamadım :S acaba varsa sizde bana link verir msiiniz ? yada baska bir hile ?

Sana yalvarıyorum lütfen kullanma şu hacki herkeze söylüyorum oyuna giriyorum direk bu türk kesin ahckerdır atın diyorlar ya adımızı lekeliyorsunuz bende ülkemi değiştirmek zorunda kaldım clana bile almıyorlar böyleler yüzünden :S

eLempTRa demiş ki:
Sana yalvarıyorum lütfen kullanma şu hacki herkeze söylüyorum oyuna giriyorum direk bu türk kesin ahckerdır atın diyorlar ya adımızı lekeliyorsunuz bende ülkemi değiştirmek zorunda kaldım clana bile almıyorlar böyleler yüzünden :S
kardeşim napayım benle ugrasana bende oyle ugrascam hack kullananlara karsı acacagım bende xS

Eğer şu hack'leri kullanacaksanız Türk bayrağı ile hesap açmayında şu ülkeyi oyunlarda daha çok kötületmeyin Ulan size vatan hayini diyorum bizi kötülettiğiniz için vallahi vatan hayinisiniz.

EliteTurk

Aileden
_BLackHunterS_ demiş ki:
Lan ne alaka :@ adamları hiç mi gormuyonuz almanlar,ingilizler,fransızlarda kullanıyo :@
Kısacası CA EU içinde genellikle Türkler hack kullandığından Türklere karşı bir tutum var ve biz forum olarak hack e karşıyız. :curtain:

mertlove512 demiş ki:
Eğer şu hack'leri kullanacaksanız Türk bayrağı ile hesap açmayında şu ülkeyi oyunlarda daha çok kötületmeyin Ulan size vatan hayini diyorum bizi kötülettiğiniz için vallahi vatan hayinisiniz.

Katılıyorum şu oyunu ya adam gibi oynayın , yada oynamayınn. :twisted:

Xylene demiş ki:
mertlove512 demiş ki:

Katılıyorum şu oyunu ya adam gibi oynayın , yada oynamayınn. :twisted:
Ben bana hack yapanlara yapacagım diyorum.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Tekrar başlarsam hack kullanırım. Böyle ırkçı bir oyuna yakışan da odur 8)

Yukarı Alt