Arkadaşlar charın ID si olmadan char haclenemezzzzzzzz bağıra bağıra söylüyorum.İnternet cafe veya başka bir mekanda ID hırsızı yani HACKERLAR dolaşır ID yi alıp hemen iş başına geçerler ve onlara ID yeterli oluyor.Veya size çok yakın biri yapmıştır.Benim bir tane charımı arkadaşımın abisi çaldı hemde abisi bir avukat bir program yaptırıp trabzonda hackerlık yapıyordu.Ve hacklediği charları satıp para kazanıyordu ve bir gün biri bunu fark edip polise şikayet etti ve görevinden oldu adamı konuşturup trabzondaki bu programı yapan kişiyi öğrendiler hatta bu haber bir ara televizyonda samanyolu-ntv-tv8-atv-Karadeniz Tv-Çay Tv-Kadırga Tv-Kuzey Tv de yayınlandı.Haberin başlığı en güzel ntv nin başlığıydı Trabzonlu Modern Avukat(Hacker) galiba böyleydi.Arkadaşlar internet cafelerde char açıyorsanız bir etrafınızı kontrol edin char hırsızları yani Hackerlar küçük-büyük hemen yanınıza damlar ve ID yi alır ve bakarsınız 1 gün sonra char ya soyuktur yada çalınmıştır.Benim Bu Siteden Aldığım 120 YTL lik 70 lvl char bu olayla hacklenmiştir.Eğer Sizi Birazcık Bilgilendirdiysem Ne Mutlu Bana...Bu arada o haberin videosunuz size bulmaya çalışacağım...

Arkadaşlar bu hacklenen charları geri almak için Trabzonda 5-6 kişilik 2 Bilgisayar Öğretmeni olarak çalışıyoruz ve bulduğumuz gün hemen bu konuyu sitenin adminleriyle paylaşmak istiyoruz.

üzgünüm ama yapılıcak hiç birşey yok . benimde charım hacklenmişti ama hackleyen adam insaflı çıktı geri verdi umarım sanada böyle birisi denk gelir.

cok mantıksız maıl olmadn mumkun deıldır o zmn charını satanda gizli soruyu bılıo ıdyı bılıo o zmn sıfreyı deıstırır alır durumunuz acı ama emalılı ısteme olsa daha kotu olur sattın charı gerı alabılırsın bu yonude dusununuz

QuickMeck demiş ki:
Char e-mail verficationlu ve msn in ıd pw biliyorsanız geri alabilirsiniz.
8O Kendin ağzınla söylüyorsun. E-mail koruması varsa :S E-mail koruması var olacak id ve pw bilecek e çar çalınmaz sadece soyulur. :wink1: :roll:

benim çalınan çar msn vertification yapmıştım öyle olunca msn değiştirilmiyor bi msn şifresini alabilsem yeter ama işte yapamıyorum gitti bir sürü para item :(

o işler o kadar basit olsa ben takasa verdiğim tüm çarlarımı geri alırdım sonuçda ıd ve gizli yanıtı beynimden silemem ya şeytanın var olduğu gerçeği ve dürtme ihtimalide yüksek olduğu için böle bişey İMKANSIZ.

:think: ßenimde 4tane 90lvl 1tane 76lvl charım gitti öle birşey olsa ben alırdım hepsini ama artık oynamıorum bıraktım :!!&%&!

Cof

rank8
benimde çarım hacklendi hemde 90 Lv bow ama bi soğuk su içtim geçti hacklendi diye hayatın sonu değilya yeniden başladım şuan 97 Lv wiz. var hem bowdan da iyi sadece çar hacklendikten sonra hayatın sonu değil bunu düşünün emin olun işinize yarayacaktır :)

Yukarı Alt