İçindekiler: Mümkünse Efes ya da Tuborg Fıçı , bir adet çakmak. Tokai tercihimizdir

Hazırlanışı: Çakmak sol elle bira şişesinin kapak altına kapakla yüzey teması en fazla olacak şekilde yaslanır. Sol el şişenin baş parmakla işaret parmağı arasında çakmak kalacak şekilde şişenin boğazına sıkıca sarılır. Sol el çakmağın taşının olduğu kesime getirilir. Sağlamca kavradığı şişenin boğazını katiyyen bırakmaz. Newton'un tahterevalli düzeneği hayal edilir. Daha sonra sağ elle yaradana sığınıp bastırılır. :mrgreen:
Böylece kapaktan tııııspp şeklinde sesler gelmeye başlar. Bu doğru yolda olduğunuzu anlamak için bir yöntemdir. Bayanlar şişenin açısını değiştirerek tekrar denerler, erkekler ise hayvan edasıyla al hocam diyerek birayı size uzatmaya başlamışlardır bile.
Tadından yenmez, afiyetle içilir... Afiyet olsun :beer: :beer: :beer:

Alternatif kullanım aracı... Taş :D
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Polgara demiş ki:
İçindekiler: Mümkünse Efes ya da Tuborg Fıçı , bir adet çakmak. Tokai tercihimizdir

Hazırlanışı: Çakmak sol elle bira şişesinin kapak altına kapakla yüzey teması en fazla olacak şekilde yaslanır. Sol el şişenin baş parmakla işaret parmağı arasında çakmak kalacak şekilde şişenin boğazına sıkıca sarılır. Sol el çakmağın taşının olduğu kesime getirilir. Sağlamca kavradığı şişenin boğazını katiyyen bırakmaz. Newton'un tahterevalli düzeneği hayal edilir. Daha sonra sağ elle yaradana sığınıp bastırılır. :mrgreen:
Böylece kapaktan tııııspp şeklinde sesler gelmeye başlar. Bu doğru yolda olduğunuzu anlamak için bir yöntemdir. Bayanlar şişenin açısını değiştirerek tekrar denerler, erkekler ise hayvan edasıyla al hocam diyerek birayı size uzatmaya başlamışlardır bile.

ya bunu bizim peder çok deli yapıyor..çakmakla soda,bira ve bilimum meşrubatları lök diye açıyor..düzenegi bi türlü kavrayamıyordum..gene kavrayacagımı sanmıyorum ama teşşekkürler :P

Tarantella demiş ki:
Polgara demiş ki:

ya bunu bizim peder çok deli yapıyor..çakmakla soda,bira ve bilimum meşrubatları lök diye açıyor..düzenegi bi türlü kavrayamıyordum..gene kavrayacagımı sanmıyorum ama teşşekkürler :P
banda buunu peder öğretti xD

Jigsaw

Aileden
Polgara demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Alayını çıplak elle açarım. Avuç içiyle her şey yapılabilir. :P
Çevir-aç kapakları kastediyorsan bende açarım da normal kapağı nasıl açıyorsun ya :think:
Elin terliyken yapamazsın kapağa bastırıp döndürüp gevşetiyorsun, sonra avucunla kapağı kavrayıp ileri doğru elinle ittirerek kaldırıyorsun.

Polgara son arastırma konularına bakıorumda acan sensin paylasımlar icin teşekkür ederiz ^^
Biras durda google motoru sogusun

Google??? Özellikle sigara için açtığım bölümde alıntı yok denebilir. Bu konuda da öyle. Paylaşımcı olmaya çalışıyoruz 8)

yaptıgım yorumu eleştiri olarak algılama samata olsun die yaptıgım yorum istersen silerim

xherolisa demiş ki:
yaptıgım yorumu eleştiri olarak algılama samata olsun die yaptıgım yorum istersen silerim
Yok ya ne demek herkesin yorumu kendine ben yanlış anlamadım kafa bulanıktı :mrgreen:
Maxtech demiş ki:
Ne kadar örnek bir forumuz :idea:
Anlatımı hoş diye paylaştım sorun ne ? Forum kullanıcıları sigara içmiyorlarmı ?

peder bu işin ustası :P bir 15-20 senedir herif bira manyağı kapaklar için de hiç bir zaman açacak kullandıgını gormedim :D

Sırf deneme amacıyla bira aldım. Şu anda baş parmağımda ufak bi çizik var :mrgreen:
Görüldüğü kadar kolay değil mi ne xD

Yukarı Alt