Kalp nakli bekleyen gazeteci Çağatay Çağlar için başlatılan kampanya çığ gibi büyüyor. Kampanya çerçevesinde düşünülen Göztepe-KSK maçına Goztepe Camiası olarak EVET dedik

Bu kalbi yaşatacağız

Yakalandığı talihsiz rahatsızlık nedeniyle kalp nakli bekleyen gazeteci Çağatay Çağlar için başlatılan yardım kampanyası çığ gibi büyüyor. İzmir Gücü Spor Vakfı (İZVAK) tarafından başlatılan “Bu kalbi yaşatalım” kampanyası çerçevesinde devre arasında organize edilmesi düşünülen Göztepe-Karşıyaka maçına yönetim kurulumuz “evet” dedi. İZVAK’tan gelen teklife sıcak baktıklarını belirten Başkan Vekilimiz Serdar Samur, “Sonuçta bir insan hayatı söz konusu. Karşıyaka ile dostluk maçı yapar mısınız teklifini düşünmeden kabul ettik. Gazeteci kardeşimize destek olmak ve sahada rakip ancak dışarıda dost iki kulübün örnek teşkil edecek bu girişime imza atacağına inanıyoruz.” dedi.

Samur, yürütülen kampanya çerçevesinde gazeteci Çağlar’a ayrıca İZVAK’ın tüm İzmir kulüpleri için belirlediği rakam çerçevesinde de maddi yardım yapacaklarını ifade etti.

Berker Abi(Prada) senide bekliyorum karşılaşmaya 8)

Prada

Dostluk maçında ne işim var Go* Go* gelsin bank asyaya orda takılalım :P Çoook çalışması lazım çoook :D

Özgür'ün acısını sizlerde paylaştınız bizim Karşıyaka camiası bunu unutmaz.Umarım bu karşılaşma olur ve Çağatay Çağlar sağlığına kavuşur.

Geçmiş olsun çağatay çağlara :kalp:

Üzgünüm ama Kaf Kaf'ım alır maçı :twisted:

Fazla olay çıkmaz sanıyorum. ksk'lı Özgür'ün cenaze törenine göztepe taraftarı çok ilgi gösterdi.

Bu maçta ksk'lı taraftarlar için hem bir teşekkür hemde yardım amaçlı olucak..

Yukarı Alt