Server
Assos
Takımı
Besiktas
Selamlar,
Cabin Fever haritasında gizlenmiş olan silahların yerlerini aşağıdaki listede bulabilirnizi umuyorum yardımcı bir konu olmuştur.

L96A1 Siyah Magnum - Statları oldukça yüksek seviyede bir silahtır.
Bir atış düzenli ile bir zombiyi öldürebilecek güce sahiptir, özellikle head shotlarda %100 ölüm sağlar.
Bir silah sandık içinde bodrum katında saklı. Oda açıldığında bu silahı bulabilirsiniz.

M32 - Taşınabilir 12 mermi bombaatar.
Bir el bombası gücü ile hasar verir.
Bodrum içinde saklı. Siyah Magnum ile aynı kutuda olmalı.

M134 - 500 mermi kapasiteli bir silahtır!
Firerate' si zayıftır.Tur 20 de ikinci katta bulunabilinir.

Golden Double Barrel Punisher - Güçlü silahlatır, mouse' la sağ tıklandığında iki mermi birden ateş eder, ve tek bir mermide zombiyi öldürebilirsiniz.Sandık içinde ikinci katta karanlık odada gizli.

Airstrike: Napalm - Yağmur cehennem yangınları şeklinde bir alev topu atar, bu teçhizatla hava desteği çağtısında bulunabilirsiniz. Ikinci katta Gizli. Altın Punisher ile aynı kutuda.

iyi forumlar.

kaç kere cabin e girdim hiç görmemiştim :) acaba rica etsem fotoğraflarını çekip nerde olduklarını gösterebilirmisin ?

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Fr3ak demiş ki:
kaç kere cabin e girdim hiç görmemiştim :) acaba rica etsem fotoğraflarını çekip nerde olduklarını gösterebilirmisin ?
Şu sıralar Cabin kasmıyorum o yüzden yerlerinin fotolarını çekemem lakin dikkatlice gezerseniz dediğim yerleri rahatlıkla silahları bulabilirsiniz. :muck:

Takımı
Besiktas
Ben cabin de en fazla bu sabah 14. round 'a geldim.M32 aldım arkamda zombieler pişirdi 1 kere ateş edemeden :mrgreen:

ya bende dün cabindeydimde silahları bulamadım :lol: o kapı açıldıktan sonra aşağı inince 1 tane kutu var başka denk gelmedi :roll:

ben full magnum alıyorudumm nasıl olsa efsane sniperdik ^^
sunuda yazmayı unutmusun sertac abe
1 L96A1 B.magnum aynı anda tek kursunda maximum 3 kişi öldürebilir min 1

KissBerry demiş ki:
işte ben bulamadım sorun orda :lol:
hani 10. roundda haywan gibi bi general cıkıo ya
onun cıktıgı yerden assa in odalara bak unuttum hangi odaydı ama oralar zombi dolu dikkat et

10 deil 11 de çıkıyo o aşşa odaya indim kutu vardı içinde dandik bişi vardı heralde benden önce birisi aldı :lol:

KissBerry demiş ki:
10 deil 11 de çıkıyo o aşşa odaya indim kutu vardı içinde dandik bişi vardı heralde benden önce birisi aldı :lol:
dandikmi??????????????????????????????????????????????????????
o silah elindeki silahların toplamından daha degerli ayrıca favori silahım :coffee:

SubZeroCeko demiş ki:
KissBerry demiş ki:
o silah elindeki silahların toplamından daha degerli ayrıca favori silahım :coffee:
hayır o değil cs'de 4-3 tabir ettimiz silah ilk başta verdiği silah yani

KissBerry demiş ki:
SubZeroCeko demiş ki:
KissBerry demiş ki:
he ok söz konusu AWP hakkında kötü yorumlar olunca agresifleşiom ^^

KissBerry demiş ki:
SubZeroCeko demiş ki:
KissBerry demiş ki:
he unutmadan 4-3 degil o :)
4-3=M4A1
CAeu daki=M16

m32 yi hiç görmemiştim orda bak :think:

şunları yazayımda kafalarda soru işareti kalmasın:

11. roundda kapı açıldığında alt katta black magnum sizi bekliyor tadından yenmeyecek bir silah olduğunu söylemem gerekiyor

m32 hakkında malesef bir bilgim yok

golden double barrel punisher üst katın tel kapısı ilk açıldığı roundda sizi bekliyor. Pek kıyıcı bir silah olsada o kalabalıkta sizi pek tatmin etmeyebilir ^^

airstrike: napalm bunun round unu pek hatırlamıyorum ama sanırım double barrelden sonraki roundda açılıyor dehşet ötesi bir teçhizat :P

son olarakda m134 yazılmış ama 20. roundda üst katta çıkan silah minigun. çok fazla mermi kapasitesi olmasına rağmen feci halde seken bir silah. doğru düzgün kullanamadım bile ama kullanabilen illaki vardır diye düşünüyorum makara: açıkçası benim pek hoşuma gitmedi

Yukarı Alt