Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Cabal Online yle İlgili Sorularınızı Sorabilirsin Bekliorum Cool Cool

cabal cok süper oyunda beni sarmadı hiç bilgimyok bazı yüksek levelerın skıllerını gördüm dehsete düstüm adamlar cok kküçük çizgi film kahramanı gibi :mrgreen:

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Bende 112 Lv. Warrior Skilleri Tam Tamına Ve İtemleri 99 (WA) +6 Satmak İstiorum 1 Aylık Premiumda Vardır Fiyatını SİZ Verin
Ve Konu Sorular İçindir....Oynayanlar Sorularınızı Herzaman Bekliorum Cool

A

Anonymous

Guest
85 Lvl Vardı Wizard o ruina stationda o kadar çok yattım ki bıraktım oyunu :lol:

SonSAHNE

Bilgiliyim
Ya onca zahmete katlanıp combo sklli ni çıkardım ama not enough sp gibi bişey yazıo. onu kullanmak için gerekli koşullar neler :lol:

bir sorum olcak ben daha yeniyim.bu cabal da bana pk yapıyolar.sro daki gibi,ben pk yapamıyom nası yapcam.bide sinbad ın sihirli lambası gibi bir şey çıkdı :mrgreen: onu ne yapabilirim.saygılar

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
O Lambaya Sağ Tıkla Mouse ile Potion Yada Return Gibi Şeyler Çıkıor Şansın Varsa Daha Değerli Şeyler

SonSAHNE

Bilgiliyim
kardeş cevabın içn saol ama ben bi soru daha sorcam :lol: combo yaparken 2. yi yapıyorum miss yazıo daha hiç 2. kez yapmadım :lol:

ortada tutmaya bak, renk kırmızı ise çok vurursun ama vuruş yüksekliği değil combo uzunluğu önemli ise ilk çubuk ile bitiş arasında tut comboyu skillerinide ona göre ayarla, yani kısa delay olsun Wink

SonSAHNE

Bilgiliyim
sanırım bazı serverlarda savaş çıkıo :lol: orda kimi görürsen girişiyon. bide bi adama tıkla yukarda menü den pvp yi seç adam kabul ederse savaşırsınız :lol:

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Miss Iskaladın Gibi Bişey Sana Direk Diyim Block Gibi Bİşi... Cool

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Savaşıorsun.. Evet Ama Potion Basamıorsun....ve Süreli :lol:

PVP De Genellikle Beyler Önce Üstte SarI bİR Bar Varr Onu Doldurunnn...Berserker Modeye Basın Comboya Basın Ve Skillere Tıkır Tıkır Basın Karşınızdaki Adam Yaşarsa bende Cabal Bilmiorum.... :mrgreen: :mrgreen:

SonSAHNE

Bilgiliyim
ben combo ya basıyorum sonra yaratığa vuruyo bi dahaki sefere bi daha basıom gri renkle miss yazıo. daha hiç 2. skill i vurmak nasip olmadı hep miss :lol:

Yukarı Alt