Cabal oynamadığım için birşey diyemicem, ama benima rkadaşım silkroad ı bırakıp Cabal gitti 1 hafta sonra geri döndü :lolmuch: :mrgreen:

bir şey daha sölicem
sroda olan özellik cabalda var mı
cabalda olan özellik sroda var mı
bide cabalda giriş kolay mı...

RoyalFlush

Bilgiliyim
cabal ı oynamadım sadece videolarını izledim oynayanları gördüm

grafikleri gerçekten silkroad a göre çok daha güzel,ancak çok yüksek donanımlı makinelerde oynanmalı.

ayrıca oynayanların söylediklerine göre silkroad daha eğlenceliymiş

Beijo

Bilgiliyim
cabalda her zaman tekte giriyorsun da özellik derken neyi kastettin ?

bende videosunu izledim cabalın çok süper hareketler filan yapılıolar sroda anca vuru bırakıo

Yani silkroadda köpek alıyorsun mesela cabalda da alıyor musun
cabal da oyunda paralı maymun alıosun diğelim sorda alamıosun

Beijo

Bilgiliyim
hayır cabalda köpek vs. yok ama yanlış hatırlamıyorsam uniqulerden motorlar düşüyor youtube'dan videolarını izlersen görürsün...

izledim motorları gördüm
güzel ama feci hareketler yapıo

bence hic baslamadıysan baslama...
online oyunlar resmen Hayatı OFFline yapıyor çogu oyuncuda extraokk
ama yine senin bilecegin iş.
yapacak baska bir isin yoksa çok güzel olur senin icin.
ama yapacak baska seyler varsa pek baslama derim :mrgreen:

Cabal " bildiğim kadarıyla paralı bir oyun " kısa süreli ücretsiz oynuyorsun,Sonra Aylık ücret veriyorsun.Gerçi Silkroad'da da Premium almadan Oynanmayacak hale geldi.Ama ben Silkroad Derim. Cabal,Knight vs gibi oyunlar çok fazla Mantık oyunu değil.Silkroad bunların yanında çok çok daha sağlam bir oyun.Bir kere çok Geniş bir oyun.

4eveR Sro ^^

4eveR 2H Warrior ^^

SonSAHNE

Bilgiliyim
MonteCarlo demiş ki:
Cabal " bildiğim kadarıyla paralı bir oyun " kısa süreli ücretsiz oynuyorsun,Sonra Aylık ücret veriyorsun.Gerçi Silkroad'da da Premium almadan Oynanmayacak hale geldi.Ama ben Silkroad Derim. Cabal,Knight vs gibi oyunlar çok fazla Mantık oyunu değil.Silkroad bunların yanında çok çok daha sağlam bir oyun.Bir kere çok Geniş bir oyun.

4eveR Sro ^^

4eveR 2H Warrior ^^
Knight silkroad ve cabal oynamış biri olarak sana önerim; premium alacaksan silkroad online harikadır... ama almayacaksan oynama :lol:

Wicked

Game Designer
a4_tech demiş ki:
cabal ı oynamadım sadece videolarını izledim oynayanları gördüm

grafikleri gerçekten silkroad a göre çok daha güzel,ancak çok yüksek donanımlı makinelerde oynanmalı.

ayrıca oynayanların söylediklerine göre silkroad daha eğlenceliymiş
,

özellik :lol: sroyu oynayan bunuda oynar tavsiye ederim extraokk başla gör ama sana önce b soyleyeyim

bunda kasmak sadece mantığa bağlı oada sadece görev yapcaksın yani bir görev bittimi anında başka bir görev durmadan görev srodaki gibi diil çok fazla görev var 3 4 tane birden veriyor ama herbiri seni yükselmene para kasmana kıyafet almana çooook yarıyor çok zevkli aslında ben oynuyordum 29 lvl yaptım sonra kimse yok :S burdan bir 10 klişi oynasaydı belki devam ederdim .

İkisinide oynamış biri olarak (Cabal'ı hala oynuyorum) Cabal daha iyi derim lag ve dc sorunu yok kasılmak zor ama görevler imdadına yetişiyo hemen birsürü görev var ayrıca pvp sistemi, silahlar, kıyafetler, skill'ler falan tam bir görsel şölen diyebilirim coşturmuşlar yani en fazla 3 günde çözersin oyunu birazda ingilizcen varsa rahat rahat oynarsın bi dene derim ben extraokk

Ayrıca şunu eklemeden gitmiyim dedim guildimiz var gene extraloob ailesinden 3 kişiyle kurduk ve şuan başka kimse yok herkesi bekleriz Jüpiter kanal 13'de takılıyoruz genellikle ama şuan oyuna fazla giremiyorum gelmek isteyen arkadaşlar WhiteDewiLL yada AngelinaJolie'ye pm atabilirsiniz extraokk

arkadaşlar bende cabal oynadım 90 lvl olduğumu anımsıyorum, fakat hiç bi oyun bence sronun yerini tutamaz ;
cabalın güzel yönleritek tık giriyoruz ,
süper ötesi skill grafikleri var,
oyundaki silahlar ve araçlar(motor,kayak)çok güzel,
çok çabuk lvl atlıyabiliyosunuz.
cabalın olumsuz yönleri
skill kasmak çok zor,
motor ve kayak almak veya bulmak çok zor
savaşlara girmek bi hayli zor :mrgreen:
oyunda party sistemi baya kötü.

saygılarımla cabal nick : YoKeDiCy

NoNameIII demiş ki:
İkisinide oynamış biri olarak (Cabal'ı hala oynuyorum) Cabal daha iyi derim lag ve dc sorunu yok kasılmak zor ama görevler imdadına yetişiyo hemen birsürü görev var ayrıca pvp sistemi, silahlar, kıyafetler, skill'ler falan tam bir görsel şölen diyebilirim coşturmuşlar yani en fazla 3 günde çözersin oyunu birazda ingilizcen varsa rahat rahat oynarsın bi dene derim ben extraokk
bu arada özür dilerim mesajını görmeden yorum yazmışım , sende aynı şeylerden bahsetmişsin :lol:

Yukarı Alt