arkadaslar bot nerden bulabılırım yardımcı olursanız sevınırım paralı yada parasız

Yok ööle sro'daki gibi değil bi alet yapmışlar usb girişine takıyosun onu öyle giriyosun oyuna ilginç bişi ama Türkiye'de yok olsada bayaa pahalı bişi zaten olmaması daha iyi no bot no lag no dc süper oyun işte :lol:

bot kull. cabalda :!: kul. dan sora 24 saat içerisnde acımadan ban koyuyolar

Skill kasması için bot'a gerek yokki, gri yaratıklara gidip adept itemleri giyip silahsız saldırmayı dene. Bunun içinde artırmak istediğin skill'i bardaki yere kaç ise klavyede oraya demir para sıkıştır, 10 dakikada bir yaratık seçsen tamamdır :wink1:

screamadle demiş ki:
Skill kasması için bot'a gerek yokki, gri yaratıklara gidip adept itemleri giyip silahsız saldırmayı dene. Bunun içinde artırmak istediğin skill'i bardaki yere kaç ise klavyede oraya demir para sıkıştır, 10 dakikada bir yaratık seçsen tamamdır :wink1:

tamamda kardeş ben denedim onu o çok zahmetli ya :lol: :lol: :lol: :lol:

screamadle demiş ki:
neden bu sekilde ugrasirsiniz anlamam :roll: :roll:

Adamlar size Bot gibi oyun yapmis Kullanin diye :D :mrgreen:

Önce oyunu Window Mode da başlatin

Daha sonra Kullanmak istediginiz Skill e Cast edin

Skill Cast olurken Desktop ta Bir yere tiklayin!

aa noldu Skill i otomatik atmaya basladi

Hatta artik tekrar oyuna dönüp isterseniz Slot vs.. degistirin yinede Mob a tikladiginizda devam eder atack yapmaya ayni skill ile

buda benden size bi tavsiye olsun Dummylerde az kullanmadim :mrgreen: :mrgreen:

Premium a gerek yokki ben sadece Dummylerde kullanmistim ama diger moblardada uygulayabilirsin

'Eleştirmeden önce dene !'

Yukarı Alt