beyler ben yeniyim oyunda silkroaddan sıkıldım biras bunla takılıcam kasması ve pvp de etkili olan char hangisi warior dio arkadaslar basılarıda force archer diolar sizin fikriniz nedir siz hangi charı önerirsiniz ? :roll:

hacker_emn demiş ki:
beyler ben yeniyim oyunda silkroaddan sıkıldım biras bunla takılıcam kasması ve pvp de etkili olan char hangisi warior dio arkadaslar basılarıda force archer diolar sizin fikriniz nedir siz hangi charı önerirsiniz ? :roll:
force archer alır bence warrioru - warriorun cok guzel defansı oluyor ama force archerında skill efektleri falan can alıcı :D bide knock back - knock down falan var eos +6 - osm +6 setle cok guzel bir char olur ?!!!!!!!

bence warrior aç en kral çar derim sana .
bana göre pvp kralı warrior.force archerda biraz zahmetli ondan diyorum. amp build falan var zor iş yani ..warrior aç skilleri daha kolay kasarsın . 50 lvl olunca skillciden magic to sword upgrade skili al magic vurdukça sword skillerin kasılıır. bide ben bi bot buldum bundan önceki sayfamda konum var zaten ordan bak. ağaçların oraya kurdum botu 61 lvlde completer oluyorum neredeyse.
neyse benden bu kadar :D

Yukarı Alt