DarKDeWiLeS demiş ki:
Hacım Bişi Dicem Ben İndirmiştin Acountunmu Filan Aldım Oyunu Açtım 5 Dk Olmadan sildim Anla Artıq
Yok artık daha neler bizde oynuyoruz bence en güzel efekleri olan oyun bu hadi beğenmemiş olabilirsinde okadarda değil hem 5 dk içinde nasıl anladın güzel olup olmadığını :?

bence 1 oyunun güzelliğine ve ya çirkinliğine yüksek lvlerde karar werebilirsin kolay kasması olduğunu bile düşünsen çok kolay bile olsa 5 dkk taş çatlasın 7 lv ol ki anladığım kadarıyla o kdr kolay değil beğenip beğenmediğini bir daha düşün bence kasması zor qelmiştir... oyundan ssler karakter +ları - leri koyarsanız bilgileniris bisde qeliris başlayacağım ama biraz bilgim olsun...

characteristik özellikleri çeşitli ve gusel ama bana grafıklerı tırrrtan geldı oyuzden 4 lvlde bıraktım hehe hızlı lvl atlıosun canvar keserken ex gelıor daha olmeden canavar tabıı
acacaksan Shieldır aç

Merhaba herkezin fikrini alıyorsun bu çok güzel Eğer Cabal online oyniycaksan Grafik kartının Çok iyi olmasını tavsiye ederim Çünkü Grafikler Cidden çok Güzel Ve eğlenceli bir oyun 95 lvlden sonra Zaten Dungeon(ZİNDAN) görevleri başlayınca en zevkli zamanına geçiyorsun :D en güzel yanıda gereksiz KÜFÜRleşmeler ve aptalca konuşmalar yok Çünkü oyunda BOT YOK Bot olmadğı içinde herkez kendi halinde şöle Söyliyim sana bide oyunda 17 veya 18 yaş altı bulamazsın oyunda Sürekli görev yapıyorsun ve En fazla kestiğin canavar Sayısı GÖREVLERDE 99 tane SROda 1000 veya 2000 gibi abartı rakkamlar insana bıkkınlık getiriyor ama Bu cabalda cidden öyle bir sorun yok Tavsiye ederim KESİN oyna :D

Yukarı Alt