Open Betaya geçtiği anda 6 arkadaş başlayacağız.

Oynayacak arkadaşları aramızda görmek isteriz :)

Warrior

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Senelerce cabal oynadım. Üstüne de senelerdir Cabal2'yi bekliyorum. Çıktığı andan itibaren uzun süre uykusuz kalacağım ^^

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Wicked

Game Designer
cabal 2 artık kore deki beta videolarını izleyerek bıktım artık beklemekten diyebilirim
im waiting for black desert

Çok iyi hatırlıyorum lise 2 deydim cabal 2 yi duyduğumda havalara uçmuştum. Şuan geçen sene lise bitti.
Cabal gelene kadar millet ne oyunlar yaptı gw2 başlamayı düşünüyorum ben.

Wicked

Game Designer
Bu mesaj Warmoon rumuzlu uyeden alinti yapildi
Warmoon demiş ki:
Çok iyi hatırlıyorum lise 2 deydim cabal 2 yi duyduğumda havalara uçmuştum. Şuan geçen sene lise bitti.
dostum gw2 görsel açıdan hiç sağlıklı görünmüyor derim yani 70 dolar verip o oyunu alacaksam şahsen ben görsel açıdan göz zevkimin dolmasını beklerim ayrıca modası da geçti artık onun 2012 deseydin eğer kabul ederdim ama hacım olmuş burada 2015 gw2 ağır basmıyor artık
şu video'yu inceler misin
adam ölüm komandolğu yapıyor dalıyor lakin kimin eli kimin cebinde belli değil böyle görsel karaşasının tam ortasında bulunmak için
70 dolar bence aşırı fazla bir ücret knight online'dan farkı nedir gören varsa bana söylesin neutral1

bence oyunu satın almadan bir kez daha düşün :beer: silkroad oynarsın paran cebinde kalır daha şerefli
benim açımdan silkroad ile kıyaslıyorum silkroad'tan daha kötü hacım parana yazık hacım ayrıca 2010 yılından bu yana bizi bekleten 3 oyun var "Bless" "Cabal 2" "Black Desert" aralarından en iyisi Black desert aç hacım kore betalarından birer kıyaslama yap ne demek istediğimi anlayacaksın aç hepsini 1080px izle aradaki farkı göreceksin.
hani derler ya "World of Warcraft Dünyanın en iyi oyunudur" hayır ben öyle düşünmüyorum. Oyun sistemi ve haritası istediği kadar güzel olsun her oyunun kendine has haritaları durumuna göre sistemi vardır ve World of Warcraft görsel açıdan da tam bir fiyaskodur.
Senin tercihindir hacım ben sadece oynayacağın oyundan ne kadar zevk alırsın merak ediyorum :)

Bu mesaj Wicked rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wicked demiş ki:
Bu mesaj Warmoon rumuzlu uyeden alinti yapildi
Warmoon demiş ki:
dostum gw2 görsel açıdan hiç sağlıklı görünmüyor derim yani 70 dolar verip o oyunu alacaksam şahsen ben görsel açıdan göz zevkimin dolmasını beklerim ayrıca modası da geçti artık onun 2012 deseydin eğer kabul ederdim ama hacım olmuş burada 2015 gw2 ağır basmıyor artık
şu video'yu inceler misin
adam ölüm komandolğu yapıyor dalıyor lakin kimin eli kimin cebinde belli değil böyle görsel karaşasının tam ortasında bulunmak için
70 dolar bence aşırı fazla bir ücret knight online'dan farkı nedir gören varsa bana söylesin neutral1

bence oyunu satın almadan bir kez daha düşün :beer: silkroad oynarsın paran cebinde kalır daha şerefli
benim açımdan silkroad ile kıyaslıyorum silkroad'tan daha kötü hacım parana yazık hacım ayrıca 2010 yılından bu yana bizi bekleten 3 oyun var "Bless" "Cabal 2" "Black Desert" aralarından en iyisi Black desert aç hacım kore betalarından birer kıyaslama yap ne demek istediğimi anlayacaksın aç hepsini 1080px izle aradaki farkı göreceksin.
hani derler ya "World of Warcraft Dünyanın en iyi oyunudur" hayır ben öyle düşünmüyorum. Oyun sistemi ve haritası istediği kadar güzel olsun her oyunun kendine has haritaları durumuna göre sistemi vardır ve World of Warcraft görsel açıdan da tam bir fiyaskodur.
Senin tercihindir hacım ben sadece oynayacağın oyundan ne kadar zevk alırsın merak ediyorum :)
Cabal'da içerik 0 dı Cabal 2 de aynı durum olurmu diye düşünüyorum. Eğer yani bu kadar zaman uğraşıp en basitinden bir land-claim sistemi yapmadılarsa yanarım ben ona :bitch: en azından yani büyük ihtimal ygs den sonra csgo veya LoL e devam edicem :P GW2 de ortam var baya fazla o yüzden başlamak istiyorum . 50% sale off çok oluyor gw2 de heroic edition 25 dolara düşüyor ^^"
İçerik bakımından en iyi oyunlar şuan ArcheAge ile WoW galiba , GW2 biraz daha aksiyon var yani PvP,WvW ler zevkli geldi bana.
Archeage mesela çok sevdim ancak patron sistemi yapmışlar WoW un Monthly Fee sistemi ile aynı aşağı yukarı.
Sadece zorunlu değil. O soğuttu beni.

Takımı
Fenerbahce
oOo :D indiricem

Bende şimdi konu açmak için giriyordum unutmuşum bu konuyu :)

Kimler başliyor gencler ?

Valla çok eski oynadığım bir guild vardı. Eğer bu serverde görürsem katılacağım onlara , görmezsem fark etmez.

Wicked

Game Designer
@K0mpedan Playable yazdığı sürece oyuna girebilirsin sen oyundayken o yüklemeye devam eder ancak server kapalı giremedim oyun açılıyor yüklendi ancak kullanıcı adı ve şifre girince login server connection failed diyor forumdan duyurularda Open Beta'nın 2 Temmuzda açılacağı yazıyor

Kod:
Greetings, everyone!

Our Open Beta will officially begin on July 2nd, 2015! Be sure to be on the lookout for information regarding:

Events
Streams (With prizes, of course!)
CBT Reward Information and more!

We've been working towards this moment for a very long time, and it's something that we're incredibly proud of. Our Closed Beta gave us a wealth of information that we've taken to heart, and we'll be updating everyone on the changes very soon!

Regards,

CABAL 2 Support Staff

Biliyorum 2sinde acilacagını . Ayrıca bi paket cıkarmışlar onu alanlar 29 unda başlayabiliyor oyuna. Satışları kapanmış bileydim alirdim :(

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Cabal2'yi hemen indiriyorum gençler bensiz olmaz.. :D

Yukarı Alt