Arkadaşlar Sro Loader ile önce kendi kastığım charıma giriyorum. Sonra arkadaşımın charına girmek için bir daha start deyip yeni bir client daha açıyorum fakat image co u yazıp enter dedikten sonra C10 veriyor deniyorum deniyorum C10 veriyor. Bunun çözümü ne?

hmm.. silkroad dosyasini iki kere mi kopyaladin ayri ayri giriyorsun yoksa 2 ci charnan girmek icin ayni silkroad dosyasini mi kulaniyorsun

her char icin ayri silkroad dosyasi lazim rahat ve düzenli chalissinlar diye

2 char acmak istiyorsan sro_loader gibi programlar kulanirdim daha iyi bence !!!

De PauLo demiş ki:
Onu biraz daha açıklar mısın? Anlayamadım da.
anlatayim :)

simdik sen silkroadu yükledin ya (sende evet diyorsun) bende diyorum ki

C:\Program Files\Silkroad dosyasini kopyalayim masa üstüne koyuyorsun ondan sonra o dosyanin ismi silkroad ise onu Silkroad2 yapiyorsun ve sonra C:\Program Files\ icine atiyorsun
simdik orda iki tane silkroad var birisi Silkroad birde Silkroad2 var her 1 charin ayri silkroad dosyasi olmasi lazim düzün,saglam ve dc yemeden calismasi icin

eger yine yardim lazimsa söyle sen ben yardim etmeye calisirim

eXeZ demiş ki:
De PauLo demiş ki:
Onu biraz daha açıklar mısın? Anlayamadım da.
anlatayim :)

simdik sen silkroadu yükledin ya (sende evet diyorsun) bende diyorum ki

C:\Program Files\Silkroad dosyasini kopyalayim masa üstüne koyuyorsun ondan sonra o dosyanin ismi silkroad ise onu Silkroad2 yapiyorsun ve sonra C:\Program Files\ icine atiyorsun
simdik orda iki tane silkroad var birisi Silkroad birde Silkroad2 var her 1 charin ayri silkroad dosyasi olmasi lazim düzün,saglam ve dc yemeden calismasi icin

eger yine yardim lazimsa söyle sen ben yardim etmeye calisirim
Deniyeceğim.Sağol..Bu arada sakın Loader kullanmayın.Son açtığım başlığa bakarsanız anlarsınız!

Yukarı Alt