BEyler 1.charı açıorm.2 charda C10 verior.bunu heryerde aradım ama cevabını bulamadım yardım ederseniz çok güsel olur.hemde çoğu arkadaşların sorunudur bu C10 hatası yardım edin....
teşekkürler[/b]

canhikmet demiş ki:
BEyler 1.charı açıorm.2 charda C10 verior.bunu heryerde aradım ama cevabını bulamadım yardım ederseniz çok güsel olur.hemde çoğu arkadaşların sorunudur bu C10 hatası yardım edin....
teşekkürler[/b]
Arkadaşım İki Char Açtığında İkisindede Aynı Anda İmage Code Girip Onaylanıyorsa C10 Hatası Doğaldır Herkesde Verir...

C10 Hatasını Birde Aynı Anda İki Char Deneyip Charlardan Biri Girdiğinde Verir...

usb modemle felanda alakası olduğunu sanmıyorum...

canhikmet demiş ki:
ama birinci charıma giriyorum onu bota bırakıyorum.2. yedek charımı açıorm stall charı IMAGE CODE yi yazıorm Server trafic yerine C10 dior
bilgisayarında birşey olabilir veya silkroad klasöründe...

Sen Yeni Bir Oturum Daha Aç Kasacağın Charı Ana Oturumunda Aç

Yeni Açtığın Oturumdada Stall Charını Aç...

canhikmet demiş ki:
ama birinci charıma giriyorum onu bota bırakıyorum.2. yedek charımı açıorm stall charı IMAGE CODE yi yazıorm Server trafic yerine C10 dior
modemde ethernet girişin varsa ethernet kablosu al ve ozaman dene c10 almayacaksın
Usb ile c10 yiyordum arkadaşım önerdi ethernet kullan diye ethernet kablosu aldım trafik yada ekran kararması :?!

KupeR demiş ki:
Usb modemle çok alakası var.. Usb modemle C10 almaya devam edersin..
Ben Ethernet Kullanıyorum Yine Arada Veriyor...

Alakası Olduğunu Sanmıyorum... Ama Denesin Yinede Arkadaş...

Yukarı Alt