Name: C0LD
Server: RedSea
Lv: 90
Build: Rogue Cleric
RedSea'da ilk 3 shaitanı keserek hattrick yapmıştım =))
Enjoy it ...
Olumlu Olumsuz ama düzeyli yorumlarınızı bekliyorum :twisted: :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
walla tebrikler dedim yatmadan mı kesmiş ama yatmışsın ehehehee az kaldı azzz ss ve video manyağı yapacağım sizi yeni pc bir gelsin :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hep hepsinden 1er tane keseyim önce ardından rekorları kovalarım vardır öyle rekor takıntılarım tek günde full ure keseyim falan gibi :D

extraloob demiş ki:
hep hepsinden 1er tane keseyim önce ardından rekorları kovalarım vardır öyle rekor takıntılarım tek günde full ure keseyim falan gibi :D
Bro sen yoğun iş temposundan,başını bile kaşıyamıyorsun.Nasıl gidip unique bekliceksin.Sıkılırsın sen beklerken. :D Seni pvp tatmin eder... :P

Ps:Tebrikler nice demon shaitanlara... :D

teşekkürler. bende okul dönemi ara verdim sadece tatillerde kestiklerim bunlar :D

Misproject

Buralıyım
talip123 demiş ki:
hardcore demiş ki:
Ama glavie adamın işi değil unique.
Kesmesi baya bir zor.
Çarın sağlam olduktan ve kullanmasını bildikten sonra her çarla unique kesersin.

Tebrikler C0LD.
bence zor kesersin çarın sağlam olsa bile ben force bowum anca ilk ben bulursam öle kesebiliyorum.Shaitan a devil açıp 19-20k anca vuruyorum zerg ile 35 filan (en yüksek)arada bi crit gelse olcağı 60-70 wiz bi geliyo devil+zerg+life bi açtığı zmn döktürüyo adam bnm 5-6 vuruşta vurduğu tek vuruşta vuruyor.anca elimde sun olursa öyle keserim :thumbsup:

TubeSnake demiş ki:
~!BRaH!M~ demiş ki:
WooW helal olsun =)
ben 85 wizard çarlar yarkana yatıyom sen demon kesion xS
ben serhan artislik yapıcam deyip de dagger ile lord a dalıp yattığını hatta kolluğunu düşürdüğünü biliyorum :twisted:

soyuk şekilde lorda daggerla dalmıştım unuturmuyum :mrgreen: yatacağımı hesaplamayıp itemleri pete koymadıgım icin düşürdüm int6 str6 86+5 shoulderi :popcorn: sağolsun arkadaş verdi geri :santa: :twisted:

Misproject

Buralıyım
RaPLeX demiş ki:
TubeSnake demiş ki:
~!BRaH!M~ demiş ki:
WooW helal olsun =)
ben 85 wizard çarlar yarkana yatıyom sen demon kesion xS
ben serhan artislik yapıcam deyip de dagger ile lord a dalıp yattığını hatta kolluğunu düşürdüğünü biliyorum :twisted:

soyuk şekilde lorda daggerla dalmıştım unuturmuyum :mrgreen: yatacağımı hesaplamayıp itemleri pete koymadıgım icin düşürdüm int6 str6 86+5 shoulderi :popcorn: sağolsun arkadaş verdi geri :santa: :twisted:
Moruk sallama şimdi soyuk filan değildin direk daldın çarın üstündeki kolluk düştü inventory sindeki değil. :twisted: :twisted:

Yukarı Alt